Ana Sayfa  /  SHA  /  15 TEMMUZ'DA BÖYLE KONUŞMUŞ: BİZİM MESELEMİZ DEĞİL
  • Facebook da Paylaş
15 TEMMUZ'DA BÖYLE KONUŞMUŞ: BİZİM MESELEMİZ DEĞİL
  • 10-11-2017
  • 0 yorum
  • 594 okunma
Yıllardır, ülkücü hareket içinde yer alan Mustafa Dülger, 1 Kasım sonrası Meral Akşener'in yanında imza topladıklarını, hakkında söylenenleri dedikodu kabul ettiklerini dile getirip, 'Gerçekleri 15 Temmuz gecesi fark edebildik.' dedi.

1 Kasım sonrası MHP'de imza toplama yarışı başlamış, MHP Lideri Devlet Bahçeli, "İçlerinden biri Fethullah Gülen yapılanmasıyla ilgili" demişti. 15 Temmuz 2016'da da FETÖ darbe teşebbüsünde bulunmuş, Meral Akşener'den uzun süre ses çıkmamıştı. Hatta o gecenin sabahında, Akşener'in evinin yakınlarında, bazı belgelerin yakıldığı görüntüler ortaya çıkmıştı. O geceye dair başka bir detay daha ortaya çıktı. Yıllardır, ülkücü hareket içinde yer alan Mustafa Dülger, 1 Kasım sonrası Meral Akşener'in yanında imza topladıklarını, hakkında söylenenleri dedikodu kabul ettiklerini dile getirip, "gerçekleri 15 Temmuz gecesi fark edebildik" dedi... Sonsuzturkhaber.com'un haberine göre; MHP MYK üyesi Musa Küçük'e o gece neler yaşadıklarını anlatan Dülger, şöyle konuştu.

"Darbe girişimini duyduğumda bir anda 12 Eylül'le birlikte yaşadığımız karanlık günler aklıma geldi. Hemen arkadaşlarımla haberleşerek sokağa indik. Meydanlarda en önde ülkücüler vardı. Henüz hiçbir devlet yetkilisi açıklama yapmazken Devlet Bahçeli’nin gür sesi bize moral olmuş, milletimize güven vermişti . Ben ve benim gibi yüzlerce arkadaşımız Liderimiz olarak gördüğümüz Meral Akşener’i bir an olsun yanımızda olmaya, bayrak sallamaya çağırmak istedik. Onu milletin yanında görmek istiyorduk. Bundan dolayı da birçok arkadaşımız Meral Hanıma ulaşıp meydana davet etti. Gelen cevap bizde büyük bir hayal kırıklılığı yaşattı. ”BU BİZİM MESELEMİZ DEĞİL , SİZİN NE İŞİNİZ VAR ORADA EVİNİZE DÖNÜN” cevabı ile hüsrana uğradım. Aldığımız bu cevaplardan sonra Devlet Bahçeli’nin devlet adamı kimliği ile ülkücü duruşu bizi kendimize getirdi. Özellikle 15 Temmuz darbe girişiminden sonra MHP grup toplantısında tarihe geçen bu sözü bizim gururumuz oldu . ”12 EYLÜL’DE KAZANAN ABD’NİN GAYRİMEŞRU ÇOCUKLARI 15 TEMMUZ’DA KAYBETMİŞTİR”. Bu bizim 12 Eylül darbesinin rövanşındaki zaferimizin ilanıdır.

sonsuzturkhaber.com

Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV