Ana Sayfa  /  TÜRK DÜNYASI  /  AZERBAYCAN İÇİN OBAMA'YA MEKTUP
  • Facebook da Paylaş
AZERBAYCAN İÇİN OBAMA'YA MEKTUP
  • 11-04-2016
  • 0 yorum
  • 2367 okunma
Türk Milleti, Azerbaycan'ın hakkının teslimi için Obama yönetimini de uluslararası anlaşma ve kararlara katkı sunmaya çağırıyor..

Ermenistan'ın Dağlık Karabağ'ı işgali yaklaşık 25 yıldır devam ediyor. Ermenistan aralıklarla Azerbaycan sınır birliklerine saldırıyor, Azerbaycan askerini Şehit ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri, çıkan çatışmalarda Ermenistan'ın komuta kademesini imha etmiş, Dağlık Karabağ topraklarının bir kısmını geri almıştı.

Azerbaycan'ın haklı ve tarihi davası dünyada karşılığını bulamıyor, Ermenistan'ın işgal ve mezalimi devam ediyor. Azerbaycan'ın haklı davasını dünyaya duyurmak için ABD Başkanı Obama'ya yönelik internet üzerinden imza kampanyası başlatıldı.

Ermenistan Silahlı Kuvvetleri'nin Dağlık Karabağ'dan derhal çekilmesi istenen kampanyada şuana kadar 66 Bin'i aştı. Kampanyanın amacına ulaşabilmesi için 6 Mayıs'a kadar 33 bin imzaya daha ihtiyaç var.

Siz de Azerbaycan'ın haklı ve tarihi davasına destek olabilmek için BURADAN İMZA ATABİLİRSİNİZ.

İngilizce dilinde hazırlanan sitede imza atabilmek için;

Sayfayı açtığınızda sağ taraftaki 1. kutuya, ADINIZI, 2. kutuya SOYADINIZI, 3. kutuya ELEKRONİK POSTA adresinizi ve 4. kutuya bulunduğunuz bölgenin posta kodunu girip SIGN NOW butonunu tıklıyorsunuz.. E-posta adresinize girip, gelen mesajı onaylıyorsunuz.. 

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV