Ana Sayfa  /  GÜNDEM  /  MHP'DEN ANADOLU AJANSINA TEBRİK MESAJI
  • Facebook da Paylaş
MHP'DEN ANADOLU AJANSINA TEBRİK MESAJI
  • 05-04-2018
  • 0 yorum
  • 736 okunma
Milliyetçi Hareket Partisi Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı Anadolu Ajansı'nın 98. kuruluş yıl dönümünü vesilesiyle tebrik mesajı yayınladı

Anadolu’nun sesini duyurmak üzere 6 Nisan 1920'de Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan Anadolu Ajansı, milli mücadelemizdeki haklılığımızı tüm dünya kamuoyuna duyurarak İstiklal Mücadelemizin güçlü sesi olmuştur.

Kuruluşundan bugüne kadar sürekli kendini geliştiren bir anlayış içerisinde hizmetlerini devam ettiren Anadolu Ajansı, yayıncılık anlayışı ve misyonuyla milletimizin güvenini kazanmış müstesna kuruluşlarımızdandır. Türk basınının gelişmesine de katkı sağlayan Anadolu Ajansı, ülkemizde ve yurt dışındaki yaygın haber ağıyla, pek çok dilde yaptığı yayınla dünyanın önde gelen ajanslarından biri haline gelmiştir.

Türk basınının en önemli bilgi kaynağı olan, doğru ve güvenilir haber sunan Anadolu Ajansı’nın 98. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, tüm yöneticilerini ve her kademedeki çalışanını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

 

 

Mustafa KALAYCI

Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden

Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV