Ana Sayfa  /  SHA  /  MHP LİDERİNDEN BÖLÜKBAŞI'NA TAZİYE MESAJI
  • Facebook da Paylaş
MHP LİDERİNDEN BÖLÜKBAŞI'NA TAZİYE MESAJI
  • 21-03-2018
  • 0 yorum
  • 1845 okunma
MHP Lideri Devlet BAHÇELİ, 'MHP Eski Genel Başkan Yardımcısı ve 23. Dönem Ankara Milletvekili Ahmet Deniz Bölükbaşı'nın vefatı münasebetiyle taziye mesajı yayınladı.

MHP Lideri Devlet BAHÇELİ, "MHP Eski Genel Başkan Yardımcısı ve 23. Dönem Ankara Milletvekili Ahmet Deniz Bölükbaşı"nın vefatı münasebetiyle taziye mesajı yayınladı.

Mesajında;

"Çok değerli dava arkadaşım, fikir ve çalışmalarıyla partimize mümtaz katkılar sağlamış Sayın Ahmet Deniz Bölükbaşı’yı zamansız kaybetmenin derin acısını yaşıyoruz.

Devlet ve siyaset kademelerinde fedakârca hizmet veren, Dışişleri Bakanlığı’nda üstlendiği mühim görevleri vatan sevgisiyle yapan, TBMM’ye uzanan mücadele hayatıyla da milli gönüllerde saygın bir yer edinen Sayın Bölükbaşı hafızalarımızdan asla çıkmayacak, asla unutulmayacaktır.

Merhum arkadaşımız son nefesine kadar üretmekten, millet ve memleket meselelerine kafa yormaktan hiç vazgeçmedi, hiç de yorulmadı.

23. Dönem Ankara Milletvekilimiz ve Genel Başkan Eski Yardımcımız Sayın Ahmet Deniz Bölükbaşı’ndan biz razıyız, niyaz ederim ki Allah da razı olsun, rahmetiyle mükâfatlandırsın.
Son derece müteessir bir ruh haliyle, merhum dava arkadaşım Ahmet Deniz Bölükbaşı’na Cenab-ı Allah’tan rahmet; ailesine, camiamıza, milletimize başsağlığı diliyorum.

Ruhu şad, mekânı cennet olsun." dedi.

Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV