Ana Sayfa  /  YAŞAM  /  ŞAİR MURAT İNCE’DEN SÜRPRİZ ALBÜM
  • Facebook da Paylaş
ŞAİR MURAT İNCE’DEN SÜRPRİZ ALBÜM
  • 04-11-2017
  • 0 yorum
  • 1804 okunma
Ünlü şair ve televizyoncu Murat İnce, 'Türkler Geliyor' isimli beşinci albümünü Ati Müzik etiketi ile şiir severlerin beğenisine sundu.

Ünlü şair ve televizyoncu Murat İnce, "Türkler Geliyor” isimli beşinci albümünü Ati Müzik etiketi ile şiir severlerin beğenisine sundu.

Her fırsatta Türkiye ve vatan aşığı olduğunu dile getire namı diğer ‘Duygu Adamı’ Murat İnce, uzun yılların duygu birikimini ‘Türkler Geliyor’ isimli yeni şiir ve müzik albümünde topladı. İnce, albümünde aranjör Volkan Sönmez’le çalıştı. Albümde yer alan bütün eserleri besteleyen Sönmez, solist olarak da İnce’ye eşlik etti. Ayrıca ünlü sanatçı Ali Kınık’ın eseri Ali Ayşe’yi Seviyor, İnce'nin masum bir aşk hikâyesini anlattığı ‘Liselim’ adlı eseri ile buluştu.

“HARAM TUTMAYAN AŞKLARA FEDA OLSUN ŞİİRLERİM”

Aşkların ve duyguların dile gelen sesi olan Murat İnce OnurAkayMedya’ya konuştu. İnce, “Bu albümümde sözcükleri çok farklı ve çok ince işledim. Sözcükleri birbirine bağlarken sözlerim, taş olan taşı bile kırk kez çatlatıyor ve sonra asil gözyaşları içinde uğurlatıyor bütün duyguları. Haram tutmayan aşklara feda olsun şiirlerim." dedi.

KADER MAHKÛMLARINI UNUTMADI!

Aynı zamanda gurbetçilerin sesi olan Murat İnce, BENGÜTÜRK TV’de yaptığı programlarında olduğu gibi, albümünü dinleyenleri de uzun ince bir gönül yolculuğuna çıkarıyor. Daha önceki eserlerinde kader mahkûmlarını unutmayan yorumcu, bu albümünde de onlara ve ailelerine unutulmayacak bir eser hazırladı.

 

onurakaymedya.com

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV