Ana Sayfa  /  TÜRK DÜNYASI  /  ŞEHİT KIZI ELİF, DEVLET'E EMANET
  • Facebook da Paylaş
ŞEHİT KIZI ELİF, DEVLET'E EMANET
  • 02-09-2016
  • 0 yorum
  • 24026 okunma
MHP Lideri Devlet Bahçeli Suriye Türkmen Kuvvetlerinde görevi sırasında Şehit olan Murat Paşa'nın emaneti olan Elif ile MHP Genel Merkezinde biraraya geldi.

BENGÜTÜRK - Suriye Türkmen Kuvvetlerinde görevi sırasında Şehit olan Murat Paşa'nın emaneti olan Elif'in yasadışı yollar ile Türkiye'ye girdiği gerekçesi ile sınırdışı edilmesinin ardından Sosyal Medya'da başlatılan #TürkiyeElifeSahipÇık başlığı gündemde zirveye oturmuştu.

ELİF ANAVATAN'I TÜRKİYE'DE

Türk Kamuoyu'nun infiali ardından Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli'nin devreye girerek süreci takip ettirdi ve şehidin emaneti olan Elif'in yasal prosedürlerin ardından sınır kapısında Hatay Valisi'nin ve MHP Hatay Milletvekili Mehmet Ahrazoğlu'nun karşıladı.

TÜRKİYE ELİF'İN SESİNİ BENGÜTÜRK TV EKRANLARINDAN DUYDU

Dün akşam BengüTürk Tv Anahaber Bülteni canlı yayınına bağlanan Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Mehmet Ahrazoğlu, Elif'in bölgede Türkmenlerin yaşadığı sıkıntıların bir sembolü olduğunu belirtmiş, ardından telefonu tüm Türkiye'nin dualar ile desteklediği Elif'e vermişti. Elif BengüTürk Tv ekranlarından Türk Milletine teşekkürlerini ifade etmişti Elif ile beraber sürecin başından beri takip eden MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi ziyaret edeceklerini aktarmıştı. İşte o buluşma bugün gerçekleşti.

DEDEM DEDİĞİ DEVLET BAHÇELİ'Yİ ZİYARET ETTİ

Bugün Makamında MHP Lideri Devlet Bahçeli ile buluşan Elif; "Siz benim dedem oldunuz." diyerek MHP lideriyle kucaklaştı.
Türkmen balası Elif, Devlet Bahçeli'nin makamına girerken kapı açılır açılmaz koşarak MHP Liderine gitti, kucaklaşarak elini öptü. MHP Lideri Bahçeli'ye "Siz benim dedem oldunuz." dedi.
MHP Lideri Bahçeli'de "Evet ben senin dedenim. Sen bize emanetsin artık" dedi.
Sıcak bir aile ortamı şeklinde geçen sohbet esnasında MHP Liderinin makamındaki çikolatalardan kendi elleriyle seçerek tek tek Türkmen kızı Elif'e ikram etmesi dikkat çekti.
Bahçeli ayrıca "Elif bize şehitlerimizin emaneti" diyerek; bundan sonra her konuda destek olacağını belirtti. MHP Lideri Bahçeli, Elif'in annesine "Elif artık bize emanet. Bütün eğitim ve öğretim hayatı boyunca biz okutacağız! Elif'in ve sizin ne derdiniz olursa bize geleceksiniz" dedi. Bahçeli ayrıca Türkmen Kızı Elif'e Ay yıldızlı bir kolye hediye etti.

TÜRKİYE'NİN YÜREĞİNİ BURKAN ELİF,MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GENEL MERKEZİNDE

 

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli ile Türkmen Şehidin emaneti Elif Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinde bir araya geldi. İşte o ziyaretten kareler... 


Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV