Ana Sayfa  /  SHA  /  TÜRK DÜNYASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR
  • Facebook da Paylaş
TÜRK DÜNYASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR
  • 29-01-2018
  • 0 yorum
  • 832 okunma
Ülkü Ocakları İstanbul Başkanlığı tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan 'Türk Dünyası Hizmet Ödülleri' 11 Şubat’ta gerçekleştirilecek görkemli bir törenle sahiplerini bulacak.

Ülkü Ocakları İstanbul Başkanlığı tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olanTürk Dünyası Hizmet Ödülleri11 Şubat’ta gerçekleştirilecek görkemli bir törenle sahiplerini bulacak.

"turkdunyasiodulleri.com" internet sitesinde yapılan ve her kullanıcının 12 farklı kategori için bir kez oy kullanabildiği oylama sonucunda Türk Dünyası Hizmet Ödülüne layık görülen kişi veya kurumlar Türk Dünyası Hizmet Ödüllerinin sahipleri Esenler’deki Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi’nde düzenlenecek törende plaketleri takdim edilecek.

Akademisyenden sporcuya, yazardan sosyal medyaya kadar çok sayıda kategoride yapılan oylamaya başta Türkiye olmak üzere Avrupa’daki gurbetçi vatandaşlarımızın yoğun ilgi göstermesi sebebiyle binlerce oy kullanıldı.

Geçtiğimiz yıllarda yoğun bir ilgiyle karşılanan törene, Türk Dünyasından da birçok davetlinin katılması bekleniyor. Türk Dünyası Hizmet Ödülleri, İstanbul Ülkü Ocakları’nın resmi sosyal medya hesaplarından ve BengüTürk kanalından canlı yayınlanacaktır.

TÜRK DÜNYASI HİZMET ÖDÜLLERİ

Türk Dünyası Hizmet Ödülleri, Türk dünyasının vizyon ve derinliğini güçlendiren başarılı kişiler ile kurumları onurlandırmak, Türk dünyasına katkı sunan çalışmaları hatırlatmak ve teşvik etmek amacıyla gerçekleştirilmektedir.

Türk dünyasına katkı sunan kişi, kurum ve çalışmaları bu vesileyle onure ederek, bu alanda yapılan çalışmaları genç nesillere tanıtıp onların örnek alınmasını sağlamak başlıca gayemizdir.

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV