Ana Sayfa  /  TÜRK DÜNYASI  /  ÜLKÜCÜ ŞEHİT FIRAT ÇAKIROĞLU KABRİ BAŞINDA ANILDI
  • Facebook da Paylaş
ÜLKÜCÜ ŞEHİT FIRAT ÇAKIROĞLU KABRİ BAŞINDA ANILDI
  • 20-02-2016
  • 0 yorum
  • 11503 okunma
Geçtiğimiz yıl Ege Üniversitesi'nde pkk'lı teröristler tarafından şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu, memleketi İzmir'de ve Türiye genelinde düzenlenen programlarla anıldı.
BENGÜ TÜRK - Fırat'ın kabri Türk Bayrakları ve çiçeklerle donatıldı. Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından dualar edildi. 
 
Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Oktay Vural ile Ülkü Ocakları Genel başkanı Olcay Kılavuz da, şehidin İzmir Pınarpaşı'ndaki kabri başındaki anma programına katıldı. 
 
 
Çakıroğlu'nun annesi Özlem Erdem, oğlunun kabri başında taziyeleri kabul etti. Baba Fuat Mahir Çakıroğlu da hem taziyeleri kabul etti. Hem de gözyaşı döktü.
 
Anma etkinliğine MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, MHP İzmir İl Başkanı Necati Karataş ile yurdun dört bir yanından da çok sayıda ülkücü de katıldı.
 
 
Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü 4'üncü sınıf öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu, Ege Üniversitesi'nde, 20 Şubat 2015'de, Çözüm Süreci'nde üniversitelerde yuvalanmasına göz yumulan teröristler tarafından şehit edilmişti.
 
Yurdun dört bir yanında yad edilen Fırat Çakıroğlu, Elazığ Ülkü Ocakları tarafından da yapılan yürüyüşün ardından dualarla anıldı.
 
 

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV