2018 Karadeniz İhracatçı Birliklerine Uzman Yardımcısı Alınacak! İşter detaylar...

Bu haber 12 Temmuz 2018 - 16:58 'de eklendi.

2018 Karadeniz İhracatçı Birliklerine Uzman Yardımcısı Alınacak! Başvuru şartları ve detayları haberimizde…

KARADENİZ İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ PERSONEL ALIMI DUYURUSU

1- Karadeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'ne sınavla 2 (İki) alınacaktır

2- 01.01.2018 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olanlar (01.01.1984 ve daha sonra doğanlar) başvuru yapabileceklerdir.

3- En az dört yıllık eğitim veren siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat ve işletme fakülteleri ile diğer dört yıllık eğitim veren üniversite ve fakültelerin kamu yönetimi veya uluslararası ticaret bölümlerinden veya yüksekokullarından ya da bunlara denkliği Yüksek Öğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı fakülte veya yüksekokullardan mezun veya dört yıllık fakülte veya yüksekokul mezunu olmak kaydıyla yukarıda belirtilen alanlardan en az birinde yüksek lisans derecesine sahip olmak gerekmektedir.

4- Personel alımı için 2016-2017 yıllarına ait Kamu Personeli Seçme Sınavlarından KPSS-P3 puan türünden en az 70 ve yukarı puan almış olmak, aynca Yabancı Dil Bilgisinden (İngilizce) 2015-2016-2017-2018 yıllarına ait Yabancı Dil Sınavı'ııdan (YDS) veya uluslararası kabul gören dil sınavlarından ÖSYM tarafından belirlenen kriterlere göre eşdeğer olan en az 70 ve yukarı puan almış olmak şartlan aranmaktadır.

5- TİM ve ihracatçı Birlikleri İnsan Kaynakları Sınav Yönetmeliği'nin 5. maddesinde yer alan diğer şartlan sağlamış olmak gerekmektedir.

6- Sınava katılma şartlan ve sınava ilişkin aynntılı bilgiler Genel Sekreterliğimizin www.kib.org.tr web adresinde yayınlanmaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

KARADENİZ İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ

1 ALINACAK PERSONEL SAYISI TELEFON / WEB ADRESİ ADRES
2 Uzman Yardımcısı 0(454) 216 24 26 www.kib.org.tr Atatürk Bulvarı No:19/E GİRESUN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.