Alaattin Çakıcı'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sorular

Bu haber 09 Ağustos 2018 - 21:51 'de eklendi.

Kırıkkale Keskin T Tipi Kapalı Cezaevinde kalan ve rahatsızlığı nedeni ile yüksek ihtisas hastanesinde tedavi gören Alaattin Çakıcı basın danışmanı gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sorular sordu

Sayın Devlet Başkanım;
Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde yıllardır süregelen yolsuzluk; son yazdığım bu yolsuzluk ile ilgili yazıların ardından, buradaki leş kokusu okyanus ötesindeki Güney Amerika halklarını bile rahatsız ediyor. Beştepede sizin burun delikleriniz kapalı mı? Bu kokuyu Kırıkkale’de esen rüzgarlar yönünü değiştirip, Kanarya adaları üzerinden Bermuda Şeytan Üçgeni’nde bulunan Karayip Adaları’nın insanlarını bile rahatsız ederken sizi neden rahatsız etmiyor?
Daha evvel de yazdığım gibi Başkanlık sistemini siz mi yönetiyorsunuz yoksa başta Kırıkkale AKP İl Başkanı ve Kırıkkale AKP Milletvekili mi?
Türkiye turuna çıkıyorsunuz, meydanlardaki size gönül vermiş Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına hangi yüz ile AKP’nin temel ilkesinin adalet kavramı ve devletin direği olduğunu söyleyip duruyorsunuz?
Yolsuzlukla mücadele, rüşvetin önünü kesme, müreffe Türkiye, gelişmiş demokrasi, sosyal bir devletin oluşumunun temelinde ana ilke hukukun üstünlüğü din ve vicdan özgürlüğü, beslenme, korunma sosyal devletin vazgeçilmezleridir.
Demokrasinin temel ilkesi tüm 80 milyona adil, eşit mesafede olma, tüm bireylerin hangi partiye mensup olursa olsun hep birlikte Türkiye olmak için kucaklamak sizin göreviniz değil mi? Neden sessiz kalıyorsunuz? Kırıkkale’de kokuşan bir yolsuzluğu neden temizlemiyorsunuz?
O günkü imkanlarınızla Haliç ve Kağıthane deresini temizlediğiniz gibi bugün bu pislik yuvasını neden kurutmuyorsunuz? Ailenize değil de partinizin içinde size yakın olanlara bu pisliğin bulaşacağından mı korkuyorsunuz? Şeyh Edebali’nin Osmangazi’ye verdiği öğütleri unuttunuz mu yoksa bilinçaltınıza mı kilitlediniz?
ABD ile esen soğuk rüzgarların Türkiye’de ve Dünyada bir kaos yarattığını dünya bilmektedir. Heyetler gidip görüştü. Kapalı kapılar ardında istediğimizi aldık mı yoksa taviz mi verdik? Her an devletimiz için savaşa hazır olan milletimizin bunu bilmek hakkı değil midir?
Sayın Devlet Başkanım ülkeyi kan gölüne çeviren ABD’ye köpeklik yapan, ABD’nin iti olan, Mavi Marmara baskınında terörist İsrail devleti için methiyeler düzen, otoriteye karşı gelindi diyen, üst aklın köpeği olan havas ilmini kötüye kullanan, cinlerle rabıtası olan, kabala ile yakın şekilde ilgilenen, dinsiz, dünyanın gavur imamı Feto denen hain ve onun işbirlikçilerini her gün gündeme getirmektesiniz. İkimiz de Doğu Karadeniz’liyiz. Bu ne biçim fasulye turşusu? İçinde kuyruk yağı var. Madem Fetö ile mücadele ediyorsun. Bu milleti kandırıyor musun yoksa gerçekten mücadele mi ediyorsun? Eski masonlardan “Celal Bayar” Manisa Üniversite’sinde Ekrem Pakdemirli’nin oğlu olan eski rektör Mehmet Pakdemirli neden tutuklu lütfen kamuoyuna açıklar mısın?
Saygıdeğer hemşerim bu pek fasulye turşusuna benzemiyor. Fetö’den tutuklu olan Mehmet Pakdemirli’nin kardeşi Bekir Pakdemirli millet iradesiyle seçildiğiniz Başkanlık sisteminde şu an bakanlık yapmakta. Fetö’ye savaş açan, millet iradesiyle iktidara gelmiş bir devlet başkanı olan size soruyorum. ABD’li misyoner papaz gibi bu konuda da ABD sizi tehdit mi etti ?
Babanın oğlu Fetöcüyse onun yakınlarıyla işbirliği yaparsan, babanın ve annenin, 15 Temmuz şehitlerinin toprak altındaki kemiklerinin sızlayacağını unutuyor musun? Bir mason aileye bu kadar yakın olmak, Türk Milleti adına ettiğin başkanlık yemininin o zaman hiçbir anlamı yok.
Doğru bildiklerimin sonu ölüm bile olmuş olsa Azrail canımı alırken bile Kelime-i Şahadeti getirip doğruları söylerim. Kimseye de yalakalık yapmam.
Saygılarımla şahsınıza ve makamınıza arz ederim. 09.08.2018 ALAATTİN ÇAKICI

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

2 ADET YORUM YAPILDI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
Hamdi Beken 10 Ağustos 2018 / 12:56 Cevapla

helal olsun çakıcı sana demekki ben bugüne kadar seni taniyamamisim senden özür dileim

Hasan Açılan 10 Ağustos 2018 / 15:33 Cevapla

Peker i adam yerine koyanlar bir günden bir güne bu soruları sora bildümi yok erdogana