Ayaş Belediye Yardımdımcısı olarak atanan MHP'li  Ahmet Demir yaptığı açıklamada;

"Saygıdeğer Ayaşlılar,

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 15 Temmuz gecesi meydanlarda kurulan ittifakımızı daha güçlendirerek geleceğe taşıma azmindeyiz Cumhurbaşkanı Erdoğan: 15 Temmuz gecesi meydanlarda kurulan ittifakımızı daha güçlendirerek geleceğe taşıma azmindeyiz

Türk Dünyasının Bilge Lideri Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli beyfendinin olurları ve İl Başkanımız Sn. Alparslan Doğan'ın talimatları ile eşsiz güzellikler barındıran her yönüyle muhteşem güzellikler ihtiva eden ve bundan öncesinde uzun yıllar 278 Sayılı Ayaş Tarım Kredi Kooperatifi Müdürlüğü görevinde bulunduğum İlçemize siz değerli #Ayaş'lılara hizmet etmek üzere Bugün itibarıyla Belediye Başkan Yardımcılığı görevi ile başlamış bulunmaktayım. 

Halkımızın bize duyduğu güveni, dün olduğu gibi yarın da koruyacak; bütün halkımızın güvenine layık olmaya çalışacağız. 

#Ayaş'lılara hizmet etmek benim için büyük bir onur olacaktır. 

Bu görevin Ayaş’ımıza ve şahsıma hayırlara vesile olmasını temenni ederek, beni bu göreve layık gören başta Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli beyfendiye, İl Başkanımız Sn. Alparslan Doğan'a ve İlçe Başkanımız Sn. Şerafettin Uluışık'a saygı ve şükranlarımı arz ediyorum. 

Önümüzdeki süreçte Milliyetçi Hareket Partisi olarak, Cumhur İttifakına yakışır şekilde Ankara'mıza, Ayaş’ımıza ve kıymetli hemşehrilerimize talep ve önerileri doğrultusunda, en iyi hizmeti verebilmek için mesai harcayacağız. 

Bu vesile ile; Partimize ve bizlere desteklerini bildiren, kutlayan, duygularımıza ortak olarak iyi dileklerini aldığımız bütün Ayaş'lı hemşehrilerime ve dostlarımıza teşekkür ediyor, hepinizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum. dedi."