'KANIMIZ KIZILAY'A OYUMUZ CUMHUR İTTİFAKINA'

'KANIMIZ KIZILAY'A OYUMUZ CUMHUR İTTİFAKINA'

MHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı , Ramazanda kan bağışındaki azalma nedeniyle çok anlamlı bir kampanya başlattı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHPİstanbul 3. Bölge milletvekili adayı Ahmet Yiğit Yıldırım, ramazanda kan bağışındaki azalma nedeniyle "Kanımız 'a Oyumuz Cumhur İttifakına" sloganıyla kampanya başlattı.

Türkiye Kızılayı işbirliğiyle Merter metrobüs durağı yanında kurulan çadırda başlatılan ve ramazan boyunca sürecek kampanyaya, iftar sonrası vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Vatandaşlardan hem Cumhur İttifakına oy, hem de Kızılay için kan istediklerini dile getiren Yıldırım, "Ramazan ayının gelmesi nedeniyle kan verme sayısında yaşanan ciddi düşüşe bağlı olarak stoklar eriyor ve özellikle bazı gruplarda kan bulmak zorlaşıyor. Bizler de bir nebze olsa bu ihtiyacı gidermek için Kızılay ile kan bağış kampanyası başlattık." dedi.

Yoldan geçen vatandaşlardan seçimlerde Cumhur İttifakına oy istediklerini, hayat kurtarmak için de iftardan sonra kan vermeleri yönünde ricada bulunduklarını dile getiren Ahmet Yiğit Yıldırım, şöyle devam etti:

"Seçim standımızın hemen yanında Kızılay tarafından kurulan kan bağış çadırında ramazan ayı boyunca kampanyamız devam edecektir. Ramazan paylaşmaktır, kan vererek Türk Kızılayı'na destek olalım ve bir hayat kurtaralım."

 

AA

 

DEAŞ'tan Haşdi Şabi'ye saldırı: 4 ölü Sonraki Haber

DEAŞ'tan Haşdi Şabi'ye saldırı: 4 ölü

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı

Yorum yazabilmek için üye olmalı yada üye girişi yapmalısınız
Giriş Yap | Kayıt Ol

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış