MHP’Lİ AKÇAY GÖRDES’TE… “KONU VATAN VE MİLLET, ÇARE MHP”

MHP’Lİ AKÇAY GÖRDES’TE… “KONU VATAN VE MİLLET, ÇARE MHP”

’li Gördes programına ilçe teşkilatını ziyaret ederek başladı. Burada bir süre partililerle sohbet eden Akçay ilçe başkanı Abdürrazik Yonat, Ülkü Ocakları ilçe temsilcisi Hüseyin Yılmaz ve partililerle birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Akçay akşam saatlerinde de Evciler ve Güneşli Mahallelerini ziyaret ederek Gördeslilerle bir araya geldi. Program boyunca Gördeslilerin yoğun ilgi ve teveccühlerinden memnuniyet duyduklarını ifade eden Akçay “Gördesli hemşerilerimizin Gördesli Makbule’nin torunlarıdır. Milli duruşları çalışmalarımıza heyecan ve coşku katmıştır” dedi.

Gördes programı boyunca 24 Haziran seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle ilgili bilgi veren MHP’li Akçay “24 Haziran Cumhur İttifakıyla yeni ve büyük bir hamle olacaktır. 24 Haziran seçimleri lider ülke Türkiye ülküsüne giden yolun ilk adımı olacaktır” dedi.

24 Haziran’da Cumhur İttifakının karşısında yıkım ittifakı olduğunu ifade eden Akçay “Türk milletinin maceralara tahammülü yoktur. Olmayacak işlerle vakit kaybedemeyiz. Yıkım ittifakının olumsuz, belirsiz ve çelişkili söylemlerine itibar edemeyiz. Bir an önce tutarlı, kararlı, etkin bir hükümet oluşturmamız, güçlü bir meclis ortaya çıkarmamız gerekmektedir. Bu da ancak Cumhur İttifakı ile mümkündür. Millet aklı Cumhur İttifakı istikametindedir.” dedi.

“Beka diyenlere çare MHP”

MHP’li Akçay açıklamalarına şöyle devam etti: “MHP milli siyasetin adıdır. Kaos, kriz ve kargaşa istikametine sinyal yakan yıkım ittifakına karşı duruş Cumhur İttifakı’dır, MHP’dir. Beka diyenlere, huzur ve güven isteyenlere, adalet ve refah özlemi duyanlara çare MHP’dir. MHP mevzubahis vatan ve milletse çıkar hesabı yapmaz. ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ anlayışına göre hareket ederiz. Cumhur İttifakına onay verilmesi Türkiye’nin yeni bir ayağa kalkma hamlesi olacaktır.”

‘Şark hizmeti' süresiyle ilgili önemli karar Sonraki Haber

‘Şark hizmeti' süresiyle ilgili önemli karar

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı

Yorum yazabilmek için üye olmalı yada üye girişi yapmalısınız
Giriş Yap | Kayıt Ol

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış