HITMAN 2, Kasım ayında satışa çıkıyor!

HITMAN 2, Kasım ayında satışa çıkıyor!

Yeni ortamlar, araçlar, silahlar, gizlenme teknikleri ve en üst düzeyde suikast ile mücadele edebilme yeteneği HITMAN 2’nin yenilikleri arasında yer alıyor. HITMAN 2, oyunculara Miami’de hareketli bir motor sporları yarışının renkli atmosferinin de dahil olduğu pek çok farklı ülkede ve yerde macera yaşama imkanı sağlıyor. Güneşin batırdığı sokaklardan karanlık ve tehlikeli yağmur ormanlarına, her bir lokasyon keşfedilecek yeni yollar ve benzersiz bir oyun derinliği sunuyor.

İlk oyundaki gerilimli casus hikayesini sürdüren HITMAN 2’de oyuncular Ajan 47'in rolünü üstleniyor. Zorlu bir görev olan Gölge Müşteri’yi avlamak ve milisleri bir kez daha ortaya çıkartmak artık sizin göreviniz.  Ancak, 47 geçmişiyle ilgili gizli gerçeği öğrendiğinde, hiçbir şey aynı olmayacak.

Oyun ilk kez co-op deneyimi sunuyor

HITMAN 2, Hitman serisine ilk kez co-op deneyimi getirerek, Sniper Assassin modu ile iki oyuncunun hedeflerini düşürmek için çevrimiçi birlikte çalışmasına izin veriyor. Sniper Assassin modunu tek başına ve Ajan 47 olarak oynamak da mümkün.

HITMAN 2 Standard, Goldor Collector’s Edition ön siparişi veren oyuncular, Sniper Assassin modunu bonus olarak hemen oynamaya başlayabiliyor.

Şirket içinden gelebilecek siber tehditleri önlemek için 9 öneri Sonraki Haber

Şirket içinden gelebilecek siber tehditleri önlemek için 9 öneri

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı