Gaziantep MHP Diyor !

Gaziantep MHP Diyor !

MHP Gaziantep Milletvekili adayı Uzm. Dr. Muhittin Taşdoğan, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gaziantep şehir merkezinin yanısıra ilçeler ve köylerde de gece gündüz demeden yoğun bir tempoyla seçim çalışmaları gerçekleştiren Taşdoğan’ın bu seferki durağı Gaziantep’in Araban ilçesi oldu.

Büyük bir konvoy eşliğinde Araban’ın Hisar ve Yukarı Karavaiz köylerini ziyaret eden Taşdoğan, vatandaşlarla bir araya gelerek, . Yaklaşmakta olan 24 Haziran seçimlerinin önemine değindi. MHP’nin Türkiye’nin bekası için sorumluluk alıp elini taşın altına koyduğunu anlatan Taşdoğan, köylülerin sorunlarını da dinleyerek, bu sorunların takipçisi olacağı sözünü verdi.

Taşdoğan daha sonra MHP Araban İlçe Başkanlığı tarafından ilçe merkezinde düzenlenen ve AK Parti’li Araban Belediye Başkanı  Mehmet Özdemir’in de iştirak ettiği iftar yemeğine katılarak, vatandaşlara seslendi. Milli Devlet  ve Güçlü Meclis için 24 Haziran seçimlerinin önemine değinen Taşdoğan, “Türkiye çok önemli bir seçime gidiyor. Bu bir yol ayrımı olacaktır. Türkiye’nin iç ve dış düşmanları elele verdi. Bizler de bu tehdit karşısında Cumhur İttifakı’nı oluşturduk. 24 Haziran seçimleri Cumhur İttifakı ile Yıkım İttifakı arasında geçecek ve sandıktan Cumhur İttifakı’nın zaferle çıkmasıyla kazanan Türkiye olacaktır” diye konuştu.

Arabanlılar, konuşmasını sık sık alkışlarla ve sloganlarla kestikleri Taşdoğan’a “tam destek” sözü verdi.

Bakan Ahmet Demircan Sağlık Bakanlığına 19 Bin Sağlık İşçisi Alınacak Sonraki Haber

Bakan Ahmet Demircan Sağlık Bakanlığına 19 Bin Sağlık İşçisi Alınacak

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı

Yorum yazabilmek için üye olmalı yada üye girişi yapmalısınız
Giriş Yap | Kayıt Ol

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış