Negredo konuştu! 'Gelecek sezon..'

Negredo konuştu! 'Gelecek sezon..'

Siyah-beyazlı taraftarların kendisine her zaman destek olduğunu ve sabır gösterdiğini ifade eden Negredo, yeni sezonda bambaşka bir performans ortaya koyacağını ifade etti.

Takımdan ayrılması gündemde olan İspanyol forvetin, "Gelecek sezon her şey farklı olacak. Alışma dönemim sona erdi, şimdi tribünleri coşturma zamanı" ifadelerinin, önümüzdeki sezonda da Beşiktaş'ta kalacağını açıkladığı şeklinde yorumlandı.

YÖNETİM TEKLİFLERE AÇIK

Bu arada Brezilya'da ortaya atılan Suning kulübünün Ramires ile Negredo'yu takas etmek istediği iddiası Beşiktaş Başkanı Orman'ı da heyecanlandırdı.

Başkan Orman, Çin takımlarıyla ilişkileri olan menajerlerin aranmasının talimatını verirken, son olarak Tosic'i Çin'e götüren menajerden de iddianın gerçekliği hakkında bilgi istedi. Eğer bu iddia gerek çıkarsa, Beşiktaşlı yetkililer önümüzdeki günlerde bu takası görüşmek için Çin'e çıkarma yapacak.

CİTY'DE BİLE BU PARAYI ALAMADI

Alvaro Negredo, en çok parayı Beşiktaş'ta kazanıyor. Middlesbrough ve Manchester City'de haftada 100 bin sterlin alırken cebine giren para 2 milyon 860 bin sterlin oldu. Valencia'da vergiler düşünce cebine 3 milyon 504 bin euro kalan İspanyol forvet, Sevilla'da 3 milyon 40 bin euro kazanıyordu. 1 milyon 40 bin euro'su vergiye gidiyor kendisine 2 milyon euro kalıyordu. Yıldız oyuncu Beşiktaş'tan ise senelik 4 milyon 350 bin garanti para bonuslar alıyor.

(Fotomaç)

Tesla, Haftada 5.000 Tane Model 3 Üretecek! Sonraki Haber

Tesla, Haftada 5.000 Tane Model 3 Üretecek!

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı