Samsung’un Yeni Teknolojisi Piyasaya Çıkmadan İnternete Sızdırıldı!

Samsung’un Yeni Teknolojisi Piyasaya Çıkmadan İnternete Sızdırıldı!

Teknoloji ve bilim öylesine büyük bir hal aldı ki artık üreticiler çeşitli şekillerde kendilerini piyasada sivriltmek istiyorlar. Yapılmamışı yapmak, görülmemişi göstermek tahmin edersiniz ki adından söz ettirmeye yetiyor. ’da bu bağlamda katlanabilir bir telefon çıkardı. Bu büyük bir ihtiyaç mıydı bilinmez ancak yeni moda telefon oldukça farklı görünüyor.

Bu teknoloji sadece bir dönem sürebileceği gibi uzun yıllar devam edecek olan bir akımın da başlangıcı olabilir. Gelecek yıl düzenlenecek olan MVC etkinliğinde tanıtılması beklenen katlanabilir telefonun prototipi, şimdi internete sızdırıldı.

Samsung’un geçtiğimiz yıl Aralık ayında aldığı patent, çıkacak olan cihazın ZTE’nin Axon M modeline benzediğini göstermişti. Ancak bu tahmin şimdi sızdırılan görüntüler ile netlik kazandı. İki adet 18:9 oranına sahip ekrandan oluşan telefon, menteşeye benzer bir yapı ile birbirine tutturuluyor. Bu sayede kullanıcı ihtiyaç duyduğunda ekranı açarak geniş ekran zevkine ulaşabiliyor.

Şu an için Project V ve SM-G929F model numarası ile karşımızda olan akıllı telefon, tahminlere göre 2 bin dolar fiyat etiketine sahip olacak. Sınırlı sayıda üretileceği ifade edilen katlanabilir telefonun detayları, önümüzdeki yıl MVC 2019 fuarında netlik kazanacaktır.

2018 PÖH Alımları Ne Zaman Olacak? Başvuru Şartları ve Ayrıntılar... Sonraki Haber

2018 PÖH Alımları Ne Zaman Olacak? Başvuru Şartları ve Ayrıntılar...

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı