Samsung Galaxy Note 9'un Türkiye Fiyatı Ne Olacak? İnternete sızdı...

Samsung Galaxy Note 9'un Türkiye Fiyatı Ne Olacak? İnternete sızdı...

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 9, 9 Ağustos’ta gerçekleşecek lansman etkinliği ile birlikte tüketicilerin beğenisine sunulacak. Samsung hayranları, cihazın tasarımı ve teknik özellikleri kadar fiyatını da fazlasıyla merak ediliyor. Polonya merkezli bir web site, Galaxy Note 9’un resmi satış fiyatını ortaya çıkardı.

Samsung’un Galaxy Note 9 için düzenlediği ön lansman etkinliğine katılan bir çalışandan geldiği iddia edilen bilgiye göre Galaxy Note 9, 990 Euro fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Bu da cihazın geçtiğimiz yıl tanıtılacak Galaxy Note 8 ile neredeyse aynı fiyata sahip olacağı anlamına geliyor. Lansman etkinliğinin hemen ardından cihazın ön siparişleri başlayacak. Galaxy Note 9’un resmi satışları ise 24 Ağustos tarihinde başlayacak.

Samsung çalışanının iddia ettiği Galaxy Note 9 fiyatı, Polonyalı bir yerel Samsung mağazası tarafından da onaylandı. Galaxy Note 9’un Avrupa fiyatı, Galaxy Note 8 ile benzer seviyede olsa da Euro kurundaki artış, cihazın Türkiye fiyatının aynı olmasının önüne geçecektir. Galaxy Note 9’un Türkiye fiyatının 6000 TL üzeri fiyata sahip olması bekleniyor.

Bursaspor'dan Yasin Öztekin açıklaması Sonraki Haber

Bursaspor'dan Yasin Öztekin açıklaması

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı

Yorum yazabilmek için üye olmalı yada üye girişi yapmalısınız
Giriş Yap | Kayıt Ol

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış