Şenol Güneş liste verdi! İşte transfer hedefleri

Şenol Güneş liste verdi! İşte transfer hedefleri

Faroe Adaları'nda Avrupa Ligi perdesini açan ve ilk maçta B36 Torshavn'ı 2-0 mağlup ederek tur kapısını aralayan Beşiktaş'ta dönüş yolculuğu keyifliydi.

Başkan Fikret Orman ve siyah-beyazlı futbolcuların moralli olduğu gözlenirken Orman ile , mini bir transfer zirvesi yaptı.

Vida'nın durumunu soran Güneş, "Vida önemli bir oyuncumuz. Satılırsa yerine 1 stoper transferi gerekiyor. Negredo'nun da ayrılması gerekli. Önceliğim 10 numara ve 1 sağ bek. Golcü transferi ise kadromuzun genişliğini arttırır" ifadeleriyle taleplerini sıraladı.

Tecrübeli hocanın isteklerini tek tek not alan Orman, yöneticilere transfer konusunda yeni talimatlar verdi. Siyah-beyazlıları, ağustos ayı içinde hızlı bir transfer trafiği bekliyor.

Vida'nın satışı gerçekleşirse yeni isimlerin açıklanması bekleniyor.

VIDA HER YERDE KAZANDIRACAK

Başkan Fikret Orman, Domagoj Vida'nın satışıyla ilgili sabırlı bir politika izliyor. Liverpool'un 22 milyon Avro'luk teklifini reddeden Orman, 30 milyon Avro'dan aşağıya 1 milyon Avro inmek istemiyor. Orman'ın yeni talebi Vida'nın bir sonraki satışından yüzde 20 pay almak olacak. İngiltere'den birçok kulübün takibinde olan Hırvat savunmacıyla en ciddi ilgilinen Liverpool. Siyah-beyazlı kulüp, İngiliz devinin yeni teklifini beklemeye geçti.

Kuşadası Davutlar sahilinde 5 yıldızlı otelde yangın! Sonraki Haber

Kuşadası Davutlar sahilinde 5 yıldızlı otelde yangın!

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı