Kış Bahçesi Isıtma

Kış Bahçesi Isıtma

Kış bahçeleri evlerimizin önceden açık olan bölümlerinin cam gibi saydam ürünlerle kapatılması ile oluşmaktadır. Buraları özellikle kış aylarında manzaralı olarak kullanmak için yaparız. Yaz aylarında ise açılabilir cam duvar sistemleri ile açık bir balkon ya da açık alan olarak kullanabiliriz. Kış bahçeleri çeşitli ahşap veya plastik ürünler kullanılarak camlı kapama yapılabilmektedir. Soğuk havalarda kullanmak istediğimiz kış bahçesi ısıtma sorunlarının çözümü için farklı ısınma yöntemleri kullanılmaktadır. Genel olarak kullanılan ısınma yöntemleri olarak, duvardan ısıtma, yerden ısıtma, ufo tipi ısıtıcılar, seramik ısıtıcılar gibi farklı seçenekler kullanılmaktadır.

Isıtma Sistemleri

Evlerinizde olsun iş yerinizde olsun kış bahçesi dekorasyonu yaptıktan sonra bu alanların ısınmasını sağlamak bir ihtiyaç olarak ortaya çıkacak ve bizler bu konuda sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız. Kış bahçenizin durumuna göre hesaplamalar yaparak sizlere en uygun ısınma sistemi seçeneklerini sunacağız. Kış bahçeleri çoğu zaman en fazla zaman geçirdiğiniz yerler olacağı için iyi bir ısınma sisteminin kurulması gerekir. Önemli olan ayrıntılardan birisi bu alanlarda ısınmayı havayı kurutmadan sağlamak önemlidir. Enerji dostu ısıtıcı türleri ile kış bahçelerinizi en iyi ısıtmaya çalışacağız.

Yerden Isıtma

Evlerimizin balkonları, terasları, bahçe bölümünden bir kısmını kapatarak kış bahçesine dönüştürülebilmektedir. Kış bahçesi oluşturulduktan sonra yapılacak çalışmalar arasında o alanın ısınma sorununun çözülmesi çalışmaları bulunmaktadır. Tüm kapalı alanlar için en iyi ısıtma sistemleri arasında yerden ısıtma bulunmaktadır. Kış bahçesi ısıtma sistemleri için isitmax.com sitesi üzerinden firmadan yardım alabilirsiniz. Yerden ısıtma sistemlerini elektrikli yerden ısıtma sistemleri ya da sulu yerden ısıtma sistemleri yaptırabilirsiniz. Evinizde kullanılan kalorifer tesisatına bağlantı oluşturarak zemine borular döşenerek yerden ısıtma sistemini kolaylıkla yaptırabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Elektrikli Yerden Isıtma Sistemleri

Kış bahçeleri için ısınma sistemleri yapılarken önemli olan tadilat masrafı çıkarmadan ve en kısa süre içerisinde kolayca yapılabilmesi önemlidir. Karbon ısıtıcı filmler elektrikli ısınma sistemleridir. Levhalar halinde zemine döşenmekte bu döşeme üzerine halınızı kolaylıkla serebilmektesiniz. Elektrikle ısınma sağlayan bu yöntem fazla elektrik harcamadan daha az maliyetle ısınma sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Sevgililer Günü Hediyeleri Sonraki Haber

Sevgililer Günü Hediyeleri

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı