Erkek gömlek modelleri ve fiyatları

Erkek gömlek modelleri ve fiyatları

Erkek Gömlek

Gömlekler erkeklerin en önemli kıyafetidir. Erkeklerin vazgeçilmezi olan erkek gömlek modanın da vazgeçilmezidir. Artık erkek gömleklerin tek modelden sıyırıp her tarza ve zevke uygun olarak tasarlanır. Önceden genelde erkeklerin giyim dolabında klasik modelden başka gömlekler bulunmazdı. Modelde kısıtlı olduğu kadarda renklerde de çok basitti. Gömlek seçimlerinizde bedeninize uygun olmalıdır. Hatta gömlek yakaları bile yüz hatlarına göre tasarlanır. Gömlekleri yaka detayları çok önemlidir ve hatta gömleği gösteren yakalardır.

Gömleklerin yaka şekilleri yüz şeklinize göre uyumlu olmalıdır. Uzun ve dar bir yüze sahipseniz sizin ideal olan gömlek modeli geniş yakalı modellerden tercih etmelisiniz. Yuvarlak yüz hatlarına sahip erkeklerin sivri ve uzun yakalar sizi daha çekici gösterecektir. Klasik yakalı gömlekler genelde her yüz tiplerine uyar. Bu gömlekleri takım elbisenizle veya günlük kıyafetlerinizle çok rahat kullanabilirsiniz. Yayvan ve uçları sivri olan İngiliz kesim yakalı gömlekler resmi iş yerinde veya özel günlerinizde kravatla çok hoş ve şık bir kombin yapabilirsiniz.

Spor Gömlek Modelleri

Uzun yüksek yakalı gömlekleri bir kaç düğmesini açarak farklı bir hava tarz yakalayabilirsiniz. Brit yakalı gömleklerde kravatla çok rahat kullanabileceğiniz gömleklerdir. Yakam acaba nasıl duruyor diye endişe eden erkeklerin günlük hayatta çok kolay kullanabilecek yakası düğmeli gömlekleri tercih edebilirsiniz. Spor gömlek seçerken en önemli detay tabiki kumaşlarıdır. Çünkü kaliteli kumaşlardan dikilen spor gömlekleri çok uzun zaman kullanabilirsiniz. Kalite kumaşların duruşları da şık ve çekici bir görünüm sağlar. Her mevsimin havasına göre tasarlanan erkek gömlekler erkeklerin beğenisine sunulmaktadır. Klasik veya spor tarza birçok modele sahip erkek gömlekleri her erkeğin dolabında bulunması gereken parçalardır.

Hayatının her alanında rahatlıktan yana olan erkeklerin spor tarz gömlekleri severek kullanabilecek birçok modele sahiptir. Spor gömlek modelleri daha çok genç kesimin tercihidir. Geniş modellere sahip olan spor gömlekler kot veya kumaş pantolonlarla rahat ve şık kombinler yapılır. Bu gömlek modeli dar kesimli olanları fit vücuda sahip erkeklerin fiziğini ortaya çıkarır. Birçok desene sahip olan spor gömlekler en çok tercih edileni kareli, çizgili, baskılı, sade ve çiçekli modelleri bütün kıyafetlerinizle rahat kombin yapabilirsiniz. Kışın ince triko kazakların altına gömlek giyebilirsiniz ve sneakerle çok şık ve tarz olabilirsiniz.

Keten Gömlek Modelleri

Yaz aylarında erkekleri serin tutan ve terletmeyen keten gömlek erkeklerin kurtarıcısıdır. Farklı yaka modelleri bulunan keten gömlekler hakim yakalı modelleri sizin yaz aylarında yakmayacak be rahat hissettirecektir. Farklı renk ve modellerde olan keten gömlekler her tarza ve zevke hitap etmektedir. 

Güvenilir Paykasa Bozum Yapın Sonraki Haber

Güvenilir Paykasa Bozum Yapın

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı

Yorum yazabilmek için üye olmalı yada üye girişi yapmalısınız
Giriş Yap | Kayıt Ol

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış