Mansur Yavaş tehditleri canlı yayında itiraf etti

Mansur Yavaş tehditleri canlı yayında itiraf etti

  • Zillet ittifakının Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, bir vatandaşa tehdit mesajları attığını itiraf etti. Katıldığı programda çaresiz kalan Yavaş, "Attım ama parayı almak için" sözleriyle çark etmeye çalıştı..

CHP-HDP-İYİ Parti ittifakının Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, alacağı ücret için Necmettin Kesgin adındaki vatandaşı tehdit ettiğini kabul etti. Fatih Altaylı'nın Teke Tek programına katılan Yavaş, mesajları attığını itiraf ederken "O mesajları parayı almak için attım" diyerek çark etmeye çalıştı.

MESAJLARI KABUL ETTİ KIVIRMAYA ÇALIŞTI

Fatih Altaylı Mansur Yavaş'a, "Bu adamın diplomasını sahtekarlıkla aldığını biliyorsunuz. Size parayı verse buna göz mü yumacaksınız?" diye sordu. Yavaş ise, "Hayır neden öyle bir şey yapayım. hiç acımam" cevabını verdi.

Yavaş'ın cevabıyla ikna olmayan Altaylı, "O zaman neden 'diploma iptali mi, rapor iptali mi? tercih et 'diye mesaj attınız" dedi. Mansur Yavaş bu sözler karşısında yine başa sardı.

Fatih Altaylı, Mansur Yavaş'ın attığı "Öde kurtul vazgeçeyim" mesajını da okuyunca, "Fatih bey parayı almak için yazdım" cevabını aldı.

Mansur Yavaş'ın programdaki tavırları "Çevir kazı yanmasın" ifadeleriyle sosyal medyada gündeme oturdu.

 

HDP Eş Genel Başkanı Temelli hakkında soruşturma Sonraki Haber

HDP Eş Genel Başkanı Temelli hakkında soruşturma

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı