Mustafa Cengiz: Görevimizin başındayız

Mustafa Cengiz: Görevimizin başındayız

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, basın toplantısı düzenlerken yönetim kuruluyla birlikte görevlerinin başında olduklarını söyledi.

"Cumartesi günü Galatasarayımız'da çok tartışma yaratan bir genel kurulu tamamladık. Başlangıcınında huzur ve bütünlükle başlayan toplantımızın aynı şekilde neticelenmesini arzu ederdik. Maalesef öyle olmadı. Mali anlamda genel kurul üyelerimizden tasvip ettiği başarılara imza attık. Bunun ardında yapılan idari reformların olduğunu kuşku yoktur. Mali, sportif, idari yapılanmanın sistematize edilmesi için gayret gösterdiğimiz bilinir. Camiamız için çok önemli olan mali başarı için şampiyonluğa yürüdüğümüz süreçte verilecek zararın bilincinde Galatasaray camiasına itidal çağrısı yapıyorum.

Ben bana oy veren, vermeyen herkesin başkanıyım. Bu an itibariyle Galatasaray'ın menfaatleri uğruna gereken her şeyin yapılacağından camiamızın endişesi olmasın. Her türlü önlem alınacaktır. Biz görevimizin başındayız. Genel kurulda haksız ve tartışmalı kararlara karşı hukuki mücadelemize girişeceğiz. Tüm Galatasaraylılar müsterih olsun. Emanetiniz emin ellerdedir."

MHP ÇANKAYA İLÇE TEŞKİLATINDAN NOSTALJİK SEÇİM İLETİŞİM MERKEZİ Sonraki Haber

MHP ÇANKAYA İLÇE TEŞKİLATINDAN NOSTALJİK SEÇİM İLETİŞİM MERKEZİ

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı