Huawei Mate X reklam afişlerinde görüldü

Huawei Mate X reklam afişlerinde görüldü

Huawei’in ilk 5G’li ve aynı zamanda ilk katlanabilir akıllı telefon modeli olan Huawei Mate X, birçok kişiyi oldukça heyecanlandırmayı başarsa da henüz satışa sunulmadı. Ne zaman satışa sunulacağı hakkında bilgi sahibi olmadığımız Mate X’in şimdi de bazı afişleri ortaya çıktı. Bu posterler, cihazın yakın zamanda satışa sunulabilme ihtimalini epey bir artırıyor. İşte Mate X satış tarihi ile ilgili yeni detaylar…

Huawei Mate X geliyor

Samsung’un katlanabilir akıllı telefon modellerinde bazı sorunlar ortaya çıkmıştı. Bu da Samsung Galaxy Fold’un satışa çıkış tarihinin biraz ertelenmesine sebep olmuştu. Huawei ise telefonunun satış tarihini epey geç bir tarih olarak belirlemişti. Ancak şimdi ortaya çıkan bilgiler, Mate X’in belirtilen satış tarihinden daha erken bir tarihte satışa sunulacağı ön görüyor.

huawei mate x satış tarihi

Weibo’da paylaşılan görselde Huawei Mate X’in reklam afişlerinin sergilenmeye başladığı görülüyor. Bu durum da telefon için belirtilen satış tarihi gelmeden Çin’de satışa sunulabileceği anlamına geliyor.

Huawei Mate X için belirlenen satış fiyatlarına baktığımızda telefonun lansman sırasında 2.299 euro’luk bir fiyat etiketiyle satışa sunulacağı söylenmişti. Bu rakamın Çin bölgesinde ise 14.999 yuan şeklinde yapılacağı belirtilmişti.


Savunmada 100'üncü yıl hedefleri Sonraki Haber

Savunmada 100'üncü yıl hedefleri

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı

Yorum yazabilmek için üye olmalı yada üye girişi yapmalısınız
Giriş Yap | Kayıt Ol

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış