Apple iOS 13 Public Beta 2 yayınlandı

Apple iOS 13 Public Beta 2 yayınlandı

Apple tarafından geçtiğimiz günlerde iPhone, Mac ve iPad kullanıcıları için yayınlanan herkese açık beta yazılımları yeni güncelleme aldı. iPadOS ve iOS 13Public Beta 2 sürümleri kullanıcılara sunuldu.

iPadOS ve iOS 13 Public Beta 2 yayınlandı!

Apple bugün itibariyle iPadOS ve iOS 13 sürümlerinin ikinci genel betasürümünü, genel beta programına kayıtlı olan kullanıcılara sundu. Yeni güncelleme geçtiğimiz günlerde geliştirici sürümüne eklenen Facetime dikkatdüzeltme özelliğini içeriyor. Söz konusu özellikle birlikte biriyle konuşurken ekrana baktığınızda, kameraya bakıyormuşssunuz hissi yaratılıyor.

Bunlarla birlikte yeni güncelleme performans ve stabilize açısından da pek çok iyileştirme ve geliştirme sunmakta. Bununla birlikte iPadOS güncellemesi de çoklu ekran desteği için yeni animasyonlarla geliyor.

Eğer kararlı sürüm kullanıyorsanız ama yeni sürümü deneyimlemeyi düşünüyorsanız, buraya tıklayarak Apple’ın herkese açık beta programına kayıtolabilirsiniz. Beta sürümüne geçiş yapmadan önce bazı hatalarınbulunabileceğini, bu nedenle dikkatli karar vermenizi tavsiye ederim.

Halihazırda Public Beta sürümlerini cihazınızda kullanmaktaysanız, yeni güncelleme kısa bir süre içinde cihazınıza ulaşacaktır. Eğer güncellemeyi kendiniz kontrol etmek istiyorsanız sırasıyla ayarlar, hakkında, yazılım güncellemesi sekmelerinden yeni güncellemeyi elle kontrol edebilirsiniz.


Kamu işçisinin gözü hükümetin zam teklifinde Sonraki Haber

Kamu işçisinin gözü hükümetin zam teklifinde

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı

Yorum yazabilmek için üye olmalı yada üye girişi yapmalısınız
Giriş Yap | Kayıt Ol

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış