Google Stadia oyunları için önemli gelişme

Google Stadia oyunları için önemli gelişme

Google’ın bir süre önce duyurduğu ve oldukça dikkat çeken hizmeti Google Stadia, oyunları yalnızca internet bağlantısı gereksinimi ile oynatabiliyor. Abonelik ya da oyunlar tek tek satın alma şeklinde kullanıcılara sunulan Google Stadia oyunları ile ilgili şimdi de yeni bilgiler yayınlandı. Web sitesinde Sık Sorulan Sorular kısmını güncelleyen Google, oyunların ömür boyu oynanabileceğini buradan açıkladı.

Google Stadia oyunları ömür boyu oynanabilecek

Google Stadia anlaşmalı olduğu oyun yapımcılarından aldıkları oyunu kullanıcılara sunabilecek. İlerleyen dönemlerde oyun yapımcıları ile bir anlaşmazlık olduğu takdirde, o yapımcıdan çıkan oyunları almayı durdurabilir. Fakat daha önceden kullanıcılara sunulan oyunlar, kullanıcılar tarafından oynanabilmeye devam edilecek. Yani bu durum kullanıcıların yalnızca gelecekteki oyunları oynamasını engelleyecek.

Tüm bunlara rağmen Google şüpheleri en aza indirmek için bazı açıklamalarda da bulunuyor. Bu açıklamalarda oyun yapımcıları ile iş birliğinin bitirilmemesi için gerekli çalışmaların yapıldığının altı çiziliyor. Google bu konuda kesin bir garanti sunmasa da olası negatif gelişmeleri en aza indirmek için çalışıyor.


Tütsülenmiş alabalıkla Çin ve Japonya pazarına girdiler Sonraki Haber

Tütsülenmiş alabalıkla Çin ve Japonya pazarına girdiler

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı

Yorum yazabilmek için üye olmalı yada üye girişi yapmalısınız
Giriş Yap | Kayıt Ol

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış