YouTube TV iki hafta daha ücretsiz!

YouTube TV iki hafta daha ücretsiz!

YouTube TV deneme süresi için düzenlenen kitlesel talep hareketi amacına ulaştı. Daha önce 15 dolarlık bir zam ile gündeme gelen platform, 14 gün boyunca daha bedava olarak kullanılabilecek.

Bu güzel haber ile beraber bazı kullanıcılar, deneme sürümünü daha önce kullanmış kişilerin bu fırsattan yararlanıp yararlanamayacağını merak etti. Yapılan açıklamada beklenen ve mutlu etmeyen cevap geldi. Ücretsiz versiyonu kullanmış olan kişiler bundan yararlanamıyor.

Kullanım ücreti 50 dolar olan sistem, ilgili kullanıcının Google hesabı ile bağlı olarak çalışıyor. Yaptığı fiyat güncellemesi ile beraber sistemine yeni belgesel kanalları ekleyen YouTube, bu hamle sayesinde bir nebze de olsa kendisine gelen tepkileri yumuşatmayı başardı.

Buna zıt olarak bazı müşteriler ise umursamadıkları kanallar yüzünden önemli bir fiyat artışı sebebi ile bedel ödedikleri için sinirlendiler. Yayınların sınırsız bir şekilde geriye sarılabilme özelliği, YouTube TV’yi çekici kılan önemli bir özellik olarak gündemdeki yerini koruyor.

14 Ağustos 2019 tarihine kadar sürecek olan bu fırsatın bir başka benzeri olacak mı bilinmiyor. Gidişat, bunun tekrarlanmayacağını gösteriyor.


Sakarya'da tır polis aracına çarptı Sonraki Haber

Sakarya'da tır polis aracına çarptı

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı