Call of Duty Modern Warfare 2019 multiplayer tanıtıldı

Call of Duty Modern Warfare 2019 multiplayer tanıtıldı

Call of Duty Modern Warfare 2019 multiplayer ortaya çıktı. Yapımcılığını Infinity Ward’ın üstlendiği Call of Duty Modern Warfare (2019), 25 Kasım 2019 tarihinde oyun piyasasına sürülecek. PCPlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliştirilen FPS oyunu adına 4K çözünürlüğüne sahip 25 dakikalık bir video yayımlandı.

Yaklaşık yarım saatlik bir video ile çok oyunculu sistemini tanıtan yapımcı şirket, silah mermilerinin ve el bombalarının acımasızca havada uçuşacağı haritaları özenle dizayn ediyor. Zira Modern Warfare 2019’un haritaları, 100 kişiden fazla oyuncuyu içerisinde barındırabilecek.

Ölüm müsabakası (deathmatch) modunu sevenlerin sabırsızlıkla beklediği multiplayer altyapısını içeren video, beş farklı harita aracılığıyla beş farklı oyun konseptini oyunculara gösteriyor. İlgili oyun seçenekleri arasında “King of the Hill” olarak da bilinen “Headquarters” ile “Domination” türleri de var.

Headquarters modu haritada belirlenen noktaların ele geçirilmesi üzerine kurulu bir mod iken Domination modu ise rakibi öldürme ve görevleri yapma üzerine oluşturulmuş bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Peki, oyunda bulunan haritalar hakkında neler biliniyor?

Headquarters, Azhir Cave bölümünde oynanacak. Domination’a ise Aniyah Palace eşlik haritası edecek. Gergin ve adrenalin dolu çatışmalar, aksiyona hükmediyor. Savaşın aksiyonla dans ettiği anlar aşağıda yer alıyor. İyi seyirler.


Android için WhatsApp parmak izi kilidi ile korunacak Sonraki Haber

Android için WhatsApp parmak izi kilidi ile korunacak

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı

Yorum yazabilmek için üye olmalı yada üye girişi yapmalısınız
Giriş Yap | Kayıt Ol

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış