ASIC Finans Kalite Ödülleri'nde NORM FX Gümüş Ödül Aldı

ASIC Finans Kalite Ödülleri'nde NORM FX Gümüş Ödül Aldı

ASIC Finans Kalite Ödülleri'nde NORM FX Gümüş Ödül Aldı
 

Yılın en başarılı kurumsal uygulamalarının ve finansal aracı kurumların projelerinin ödüllendirildiği ASIC Finans Kalite Ödülleri 2020 sahiplerini buldu. NORMFX, Günlük analiz, müşteri desteği ve ana iş süreçleri alanında gümüş ödül kazandı.

 

Aracı kurum çalışmalarını 2010 yılı itibariyle hızlandıran Norm Yatırım, Avrupa’da yılın en başarılı aracı kurumları ve projelerinin ödüllendirildiği ASIC FİNANS KALİTE (Quality Awards) yarışmasında ‘Müşteri Desteği ve Analiz'' ile bu alanda gümüş ödüle layık görüldü. Proje değerlendirilmesinde, hızlı ve düşük maliyetli uygulamalar, günümüzün taleplerini hızlı değer elde ederek karşılamak, iş süreçlerini sadeleştirmek ve kuruluşa önemli iş faydaları sağlamak gibi farklı kriterler baz alındı.

 

Norm Yatırım İcra Kurulu Başkanı Ajdin Souttar: “Avrupa'da uluslararası yatırım işlemleri aracı kurum sektöründe, kendi alanında Müşteri desteğinden ve kalite yönetiminden bu ödülü alan ilk marka olduk. Dijital yatırım alanında bu ödüle layık görülmek hepimizi çok sevindirdi. Özellikle, mali işler süreçlerinin dönüşümü ile başlayan anlık karar verme, standartlaşma ve operasyonel verimlilik alanlarında kazanımlarımızı bu proje ile sağladık. Bu önemli ödül, tüm devam eden projelerimizde hepimize büyük bir motivasyon olacaktır diye düşünüyorum." dedi.

Kaynak: normfx.com 


Türkiye'de tarımsal üretimin sigortası: Konya Ovası Sonraki Haber

Türkiye'de tarımsal üretimin sigortası: Konya Ovası

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı