Trabzonspor Taraftar Gruplarından Bağış Kampanyasına Destek

Trabzonspor Taraftar Gruplarından Bağış Kampanyasına Destek

taraftarları bordo-mavililerin yaptığı bağış kampanyası ile ilgili bugün bir basın toplantısı düzenleyerek açıklama yaptı. Toplantıya katılan dernekler adına konuşan Soner Saraç, “Hepimizin malumu ’umuz zor bir süreçten geçmekte . Biz ’un taraftar grupları olarak bu zorlu süreçte; gerek maddi, gerek manevi olarak ’umuzun yanında olacağız.

Trabzonspor Taraftar Gruplarından Bağış Kampanyasına Destek

Elimizden geldiğince tribünleri doldurup, nefesimiz yettiğince güçlü bir ambiyans oluşturacağız “ dedi. Passolig sayısının azlığına dikkat çeken Saraç, “Görüyoruz ki Trabzonspor gibi bir markanın , sevdanın ağırlığına göre passolig sayısı oldukça azdır. Tüm taraftarlarımızı ve yönetimimizi bu konuda bir hareketin başlaması adına birlikteliğe davet ediyoruz .

Ayrıca yine görmekteyiz ki 41.461 kapasiteli stadımızda kombineli taraftar sayımız 15 . 000 e bile varmamakta . Bu konuda eski ve yeni tüm yöneticilerimizle beraber Trabzonspor ‘umuzun tüm dinamiklerini sorumluluk almaya davet ediyoruz . Unutmayalım ki “Trabzonspor ona hayat verenlerin hayatıdır”” ifadeleri kullanıldı.

Başbakan Binali Yıldırım'dan bedelli askerlik açıklaması Sonraki Haber

Başbakan Binali Yıldırım'dan bedelli askerlik açıklaması

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı Önceki Haber

Donald Trump’tan Suudi Arabistan’da kılıç dansı