Denetim Haberleri

Denetim haberleri ve güncel Denetim gelişmeleri, Denetim ile ilgili tüm video, Denetim fotoğrafları ve Denetim haberleri Bengü Türk - Milletin Televizyonu sitemizde


Ekonomi

Ticaret Bakanlığı ekipleri, yaklaşan ramazan ayı öncesince aralarında Ankara, İstanbul, İzmir ve Adana'nın da bulunduğu 10 ildeki marketlerde temel gıda...

Gündem

Antalya'da Ticaret İl Müdürlüğü ekiplerince, bazı zincir market şubelerinde etiket ve haksız fiyat artışına ilişkin denetim gerçekleştirildi.

Yerel Haberler

Adana'nın merkez Seyhan ilçesinde, polisin geçen hafta gerçekleştirdiği operasyon ve denetimlerde 50 ruhsatsız silah ele geçirildi.

Gündem

Türkiye'de 2023-24 eğitim öğretim yılı ikinci dönem tatilinin bitmesiyle yoğunluk yaşanan Büyük İstanbul Otogarı'nda otobüs denetimi yapıldı.

Gündem

Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'da şehirler arası otobüsler polis ekiplerince denetlendi.

Yerel Haberler

Şanlıurfa'da yılbaşı tedbirleri kapsamında yapılan denetimlerde aranan 32 şüpheli yakalandı.

Ekonomi

Ticaret İl Müdürlüğü ekiplerince, İstanbul, Antalya ve İzmir'de bazı zincir market şubelerinde, temel gıda ve ihtiyaç ürünlerine yönelik etiket ve...

Gündem

Beyoğlu'nda, kısa mesafede yolcu ve turist seçen, taksimetre açmayan taksicilere yönelik denetim yapıldı.

Gündem

Adana'nın Seyhan ilçesinde, bir eve silahlı saldırı düzenleyen 17 yaşındaki şüpheli gözaltına alındı.

Gündem

Şehirlerarası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için zorunlu kış lastiği uygulaması kapsamında Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'da denetim yapıldı.

Gündem

Bolu'da, şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlara yönelik zorunlu kış lastiği uygulaması kapsamında denetim gerçekleştirildi.

Gündem

İstanbul'da jandarma ekiplerince motosiklet sürücülerine yönelik denetim gerçekleştirdi.