İngiltere Haberleri

İngiltere haberleri ve güncel İngiltere gelişmeleri, İngiltere ile ilgili tüm video, İngiltere fotoğrafları ve İngiltere haberleri Bengü Türk - Milletin Televizyonu sitemizde


Dünya

İngiltere'deki Bristol Üniversitesi'nde yapılan araştırma, erken yaşlarda hava ve ses kirliliğine maruz kalmanın, psikolojik rahatsızlık riskini artırdığını ortaya koydu.

Dünya

İngiltere'de meclis gündeminde çocuklarda akıllı telefon kullanımı var. Milletvekilleri bir sonraki hükümete, 16 yaş altı çocuklar için akıllı telefon yasağı...

Dünya

İngiltere, enfekte kan skandalıyla çalkalanıyor. 1970'li ve 80'li yıllarda ölümcül hastalık virüsü taşıyan kan verilen binlerce kişiye, yaklaşık 210 bin...

Dünya

İngiltere'nin başkenti Londra'dan Singapur'a giden Singapur Hava Yollarına ait uçağın türbülansa girmesi sonucu 1 yolcu hayatını kaybetti, 30'dan fazla yolcu...

Dünya

İngiltere'nin başkenti Londra'nın doğusundaki evinde kendisine ait iki köpeğin saldırısına uğrayan 50'li yaşlardaki kadının yaşamını yitirdiği bildirildi.

Dünya

Filistin topraklarında bir İsrail devletinin kurulması ve Filistinlilerin zorunlu göçe tabi tutulmasının (Nekbe) 76. yılı dolayısıyla Londra'da yürüyüş düzenlendi.

Dünya

Rusya, Londra’daki Rus savunma ataşesini sınır dışı etme kararı alan İngiltere’nin Moskova’daki savunma ataşesini sınır dışı edeceğini bildirdi.

Dünya

Çin, Hong Kong Özel İdari Bölgesi'nden bazı vatandaşlarının İngiltere'de casusluk suçlamasıyla gözaltına alınarak soruşturulmasına tepki gösterdi.

Dünya

İngiltere'de doğuştan işitme engelli olan 18 aylık bir bebek, gen tedavisi yöntemi ile işitme cihazı olmadan duymaya başladı.

Dünya

İngiltere, Rusya'nın kötü niyetli istihbarat faaliyetlerini gerekçe göstererek bu ülkenin savunma ataşesini sınır dışı edeceğini, Rusya bağlantılı bazı mülklerin diplomatik...

Teknoloji

İngiltere Ordusu’nun kritik bir sistemi hacklendi. Olay sonrasında İngiliz Ordusu mensuplarının kritik bilgilerinde sızıntı meydana geldi.

Dünya

İngiltere'nin başkenti Londra'da, sığınmacıları Dorset kıyısında kalacakları Bibby Stockholm gemisine götürecek otobüse engel olma girişiminde bulunan 45 kişi gözaltına alındı.