ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, tüm Adanalıların, tüm vatandaşların bayramını kutladı.

Başkan Yusuf Kanlı, yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Milletçe bir bayrama daha eriştiğimiz için Cenab-ı Allah’a hamdediyoruz. Bayramlar dargınlıkların ve küskünlüklerin geride bırakıldığı, birlik olmanın, birlikte sevinmenin, birlikte yürümenin, omuz omuza olmanın yollarını açan müstesna günlerdir.

Yüce Türk Milleti olarak bizleri ortak sevinçlerde, ortak coşku ve heyecanlarda buluşturan bayramların en güzel şekilde yaşanması ümidi içindeyiz. Ancak Doğu Türkistan ve Gazze’de etnik ve kültürel soykırımların, gönül coğrafyamızın diğer bölgelerinde yaşanan sıkıntıların devam ettiği bir süreçte yüreğimiz buruktur. Mazlum kardeşlerimiz için dua ediyor, zalimleri lanetliyoruz.

Ülkücü – Milliyetçi Hareket’in mensupları olarak her şeye rağmen asla karamsar olmayacağız, yılmayacağız, yıkılmayacağız. Genel Başkanımız Sayın DEVLET BAHÇELİ Beyefendi’nin ifade ettikleri gibi, ‘Türk ve Türkiye Yüzyılı hedefleri umutları yeşertmiş, tarihin çağrısıyla istikbalin çehresini aydınlatmıştır.’ Bizler de bu kutlu hedef doğrultusunda daha çok çalışacak, daha çok yorulacak ve aydınlık geleceğimizi birlikte kucaklayacağız.

YKS tercih dönemi başladı YKS tercih dönemi başladı

Bu vesileyle Türk –İslam Âleminde akan kan ve gözyaşının dinmesi, ıstırapların bitmesi temennisiyle tüm hemşehrilerimizin, tüm vatandaşlarımızın bayramı en içten dileklerimle kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

Editör: Haber Merkezi