Malatya'da traktörün çarptığı 2 çocuğun cenazesi defnedildi Malatya'da traktörün çarptığı 2 çocuğun cenazesi defnedildi

MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, Kurban Bayramı mesajı yayımladı. MHP'li Doğan paylaşımında: 

KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN 

Bayramlar, milli ve manevi dayanışmanın, birlik ve dirlik halinde yaşamanın, barış ve kardeşlik ruhuyla bezenmenin kutlu dönemleridir. Bu anlamlı güne kavuşmanın manevi huzurunu bir kez daha yaşıyoruz.

Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın, şehit ailelerimizin, gazilerimizin ve Türk-İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, yapılan ibadetlerin Yüce Allah’ın indinde kabul olmasını yürekten niyaz ediyorum. Devletimizin ve milletimizin bekası için şehit düşen kahramanlarımıza yüce Allah’tan rahmet, tedavi altında bulunan gazilerimize de şifalar diliyorum. Hac ibadeti için kutsal topraklarda bulunan tüm kardeşlerimizin ibadetlerinin kabulünü niyaz ediyorum.


Bayram süresince tatil yapmak, akraba ve aile ziyareti maksadıyla yollara çıkan tüm hemşehrilerimizin trafik kurallarına uymalarını  yeni acı ve kayıpların yaşanmaması için bir kez daha hatırlatmak istiyorum.

Bayramımız kutlu olsun, niyazım odur ki yüce Rabbimiz, büyük milletimizin yüzünü güldürsün, yar ve yardımcısı olsun." ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi