MHP Grup Yönetimi Belli Oldu MHP Grup Yönetimi Belli Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi Çankaya ilçe başkanlığı her ramazan olduğu gibi bu ramazan ayında da 100. yıl semtinde bulunan otağlarında iftar vermeyi sürdürüyor. MHP Çankaya ilçe başkanlığının 5 yıldır devam ettirdiği iftar programı geleneksel hale geldi, semt ve bölge halkınca beklenir oldu. her yıl binlerce kişiye iftar veren MHP Çankaya ilçe başkanlığı 100. yıl da bulunan otağlarını depremzedelere yardım merkezi olarak ta kullanıyor. MHP Çankaya ilçe başkanı Serkan DAMAR, deprem sonrası Ankara’ya gelen yüzlerce aileye temas edip yardımda bulunduklarını ifade etti. İftar programı için konuştuğumuz MHP ilçe başkanı Serkan DAMAR şunları söyledi:

Güzel ülkemiz peşpeşe depremler ve doğal afetlerle derin üzüntüye boğuldu, Bu aynı zamanda bu vatan evlatlarının birlik ve beraberlik sınavı oldu. Çok şükür yüce milletimiz bu sınavdan başarı ile geçti. Milletimiz asil duruşunu birkez daha gösterdi. Şimdi birlik, beraberlik ve paylaşma ruhumuzun dahada artacağı mübarek Ramazan ayına giriyoruz. Ben ve yönetimim her durumda milletimiz için ne yapabiliriz önceliği ile hareket ettik. Bu iftar programı da bu düşünceden çıktı. 5 yıldır, pandeminin ilk yılı hariç, iftarlarımızı burada vatandaşlarımız ile beraber yapmak ve ekmeğimizi bölüşmek için iftar programlarımızın devamlılığı bizler için hep önemli oldu. Ekmeğimizi, birliğimizi ve manevi duygularımızı paylaşmanın önemini bizler biliyoruz. Paylaşırsak tok, bölünürsek yok olacağımızın farkındayız. Bu nedenle tüm hemşerilerimize kapılarımız sonuna kadar açıktır. Çadırımız ve bizde onların hizmetindeyiz.

MHP Çankaya ilçe başkanı Serkan DAMAR, her yıl iftarlarına olan talebin arttığını ve hatta bölgedeki öğrencilerin iftar sonrası dahi oturup çay içip, sohbet ettikleri yer haline geldiğini ve bunun kendisini ve yönetimini çok mutlu ettiğini ifade etti.

WhatsApp Image 2023-03-22 at 15.34.55 (1)