İP Mamak Eski İlçe Başkanı Mehmet VURAL, yönetimi ve mahalle temsilcileri İP'ten istifa ederek MHP'ye katıldılar.

TBMM Başkanı Kurtulmuş, İçişleri Bakanı Yerlikaya’yı ziyaret etti TBMM Başkanı Kurtulmuş, İçişleri Bakanı Yerlikaya’yı ziyaret etti

ÇAĞRIYA KAYITSIZ KALMADILAR
Geçtiğimiz günlerde, Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, İP'e yönelik olarak “Ülke hayrına yerel iktidarda komşu olalım” şeklinde bir çağrıda bulunmuştu.


Eski İP Mamak İlçe Başkanı Mehmet VURAL, bu çağrıya kulak vererek, 2019-2022 yılları arasında birlikte görev yaptığı yönetim kurulu üyeleri ve mevcut yönetimde yer alan kişilerle beraber Milliyetçi Hareket Partisi’ne katıldı. Katılım töreninde eski ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin yanısıra Mamak ilçesinde yer alan mahalle başkanları ve temsilcileri de Milliyetçi Hareket Partisi'ne üye kaydı yaptırdı. 

BİRLİKTE RAHMET VARDIR
Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanı Alparslan DOĞAN katılımla ilgili şu ifadelere yer verdi:
“Eski İyi Parti Mamak İlçe Başkanı Mehmet VURAL’ın kendi döneminde yer alan yönetim kurulu üyeleriyle birlikte partimize katılma isteği tarafımıza iletilmiştir. Ayrıca yine hâlihazırda görevde bulunan bazı ilçe yönetim kurulu üyeleri de partimize katılmak istemiştir. Mahalle başkanları ve temsilcilerinin de yer aldığı Mamak’taki bu memnuniyet verici gelişme, katılım töreniyle de taçlanmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanı olarak, Liderimizin çağrısına kayıtsız kalmayıp, ülke hayrına atılan bu adımdan dolayı partimize geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. “Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır” düsturuyla yürüttüğümüz çalışmalarımız devam edecektir. Bizler Liderimizin emrinde ve onun çizdiği istikamette her geçen gün daha çok kenetleniyoruz. Bu vesileyle partimize katılan tüm arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyor, kendilerine tekrar teşekkür ediyorum." dedi.