MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy sosyal medya üzerinden CHP Genel Başkanına sert tepki gösterdi.

" Özgür bey yenilenen seçimler hukuki bir süreçti ve tekrarlandı,sonuçlandı.

Ancak Pınarbaşı Belediye Başkanımızın engelinden dolayı,bana göre tüm engelli vatandaşlarımızla alay ederek alkış tutan partilileriniz eşliğinde oyun oynayarak ACİZ kelimesinin tam karşılığını sergileyen engeli bana göre beyninde bulunan zihniyete neden hiç atıfta bulunmadınız?

Daha önce CHP Kayseri İl Başkanı’nın oğlunun intihar ettiği gece (Kardeşimizin mekanı cennet olsun.Taziyesinde bulundum,aile konularına girmeyeceğim için beni suçlayan ACİZ VE ENGELLİ zihniyetler için yazıyorum)

yine şahsımı hedef gösteren,olay gecesi “İyi araştırın Baki Ersoy yaptırmış olabilir diyebilen alçak müptezellere,konunun sebep ve sonuçları ortada, siz kimi neden suçluyorsunuz demediniz ?

Bingöl'de ambulans helikopter bir günlük bebek için havalandı Bingöl'de ambulans helikopter bir günlük bebek için havalandı

Dün gece hastane koridorlarında yine şahsımı hedef gösteren ACİZ ve ENGELLİ zihniyetlere karşı “Ağabeyi ile alakalı 31 Mart gecesi yapılan ağabeyinin engeli ile alay eden şahsa tasvip etmediğimiz davranışı sergileyen kişinin yaptığı ağır tahrike dayalıdır,muhtemelen ağabeyinin dahi haberi yoktur ve bunun azmettirmekle ne alakası var?” Diyemediniz ?

Özgür Bey köklü bir parti olan Cumhuriyet Halk Partisinin Genel Başkanı olmanız nedeniyle daha doğru bilgi ve belgeler üzerinden hareket etmenizi tavsiye ediyorum.

Asıl ben sizi uyarıyorum,sürekli boşa düşen müptezellerin iddiaları üzerinden açıklama yapmak yerine konuların içerikleri,sebep ve sonuçları üzerinden doğruları lütfen görün.Yoksa sizde bu boşluklara sürekli düşmek zorunda kalacaksınız ki maalesef düşüyorsunuz.

ACİZLİK iftira atmaktır,en büyük ACİZLİK ise ispatlayamayıp sürekli çukurda kalmaktır." İfadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi