Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini anlatan MHP’li Yücel Bulut, “İnandığımız değerlere sahip çıkmamız gerekiyor. Bugün değerlerimiz hedef haline getirilmiş durumdadır. Türkiye Cumhuriyeti hedef alınmış durumdadır. Recep Tayyip Erdoğan bütün küresel güçler tarafından alaşağı edilmek istenilmektedir. Aslında alaşağı edilmek istenilen değerlerimizdir” diye konuştu.

detail-photo-fancybox-1

HAKKI VE HAKİKATİ HAYKIRMANIZ GEREKİYOR
“Türk milletiyle hesaplaşmak istenilen güçlerle mücadele etmeniz gerekiyor” ifadelerini kullanan MHP Tokat Milletvekili ve adayı Yücel Bulut, “Sadece gidip Recep Tayyip Erdoğan’a ve Milliyetçi Hareket Partisine oy vermeniz yetmez. Hakkı ve hakikati haykırmanız gerekiyor. Sandığa atılan her oyun önemini bilmemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

detail-photo-fancybox-2

SEFERBERLİK İLAN EDELİM
Herkesin bu seçimde seferberlik çağrısı yapması gerektiğinin altını çizen Yücel Bulut, “Seferberlik ruhuyla hareket etmemiz gerekiyor. İbadet eder gibi yollara düşüp bir kişiyi dahi ikna etmeniz gerekiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sandıktan en büyük oranda çıkması için mücadele etmeliyiz. Bu ruh ve heyecanla kapı kapı dolaşarak 14 Mayıs'a kadar birlikte çalışacağız” dedi. Bulut konuşmasını şu ifadeleri kullandı:

Meclis'te 28. Dönem yemin töreni ile başlayacak Meclis'te 28. Dönem yemin töreni ile başlayacak


VATAN SAVUNMASI İÇİN DAHA GÜÇLÜ BİR MHP

detail-photo-fancybox-3
“Bize bir gram muhabbetiniz varsa 14 Mayıs'ta sandıklar açılıncaya kadar seferberlik ilan edelim. Bu vatan savunmasının adı Recep Tayyip Erdoğan'dır. Sayın Cumhurbaşkanımıza sandıkta sahip çıkalım, yalnız bırakmayalım. Darbe girişimi sırasında ve sonrasında Cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmayan Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'yi de yalnız bırakmayın. Güçlü bir MHP için de sizlerden destek bekliyor. Bu seçim bölücü siyasi uzantıların Türk devletini tehdit ettiği bir dönemde sizler de MHP'ye daha güç vererek daha fazla milletvekili sayısıyla TBMM’de temsil edilmesini sağlayınız.”