Ayasofya Camii yaklaşık 25 milyon ziyaretçi ağırladı Ayasofya Camii yaklaşık 25 milyon ziyaretçi ağırladı

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, sosyal medyada CHP'yi eleştirdi. Büyükataman, açıklamasında “Normalleşme” tiyatrosunun, CHP öncülüğünde görünürde Milliyetçi Hareket Partisi’ne arka planda Türk milleti ve Türkiye Cumhuriyeti Devletine kurnazca yürütülen bir operasyon olduğu artık açığa çıkmıştır." dedi.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, sosyal medya platformu X üzerinden yaptığı açıklamada CHP'nin normalleşme algısını eleştirdi. Büyükataman, "CHP’nin normalleşme algısı, emperyalizme payanda olmaktır," ifadelerini kullandı. CHP'nin, binlerce insanın katili olan PKK’lı militanların serbestçe dolaşmasını normalleştirdiğini belirten Büyükataman, bu durumu kabul edilemez bulduğunu ifade etti.

CHP'NİN NORMALLEŞME ALGISI

MHP'li Büyükataman açıklamasında şunları kaydetti:

"CHP’nin normalleşme algısı, emperyalizme payanda olmaktır.

CHP’nin normalleşmesi, binlerce insanımızın katili olan PKK’lı militanların aramızda serbestçe dolaşmasıdır.

CHP’nin normalleşmesi PKK’nın siyasi uzantılarının bölücü söylemlerine demokrasi kılıfıyla sahip çıkmaktır.

CHP’nin normalleşme anlayışı FETÖ’cü teröristlerin geri dönmesi ve yeniden devlete sızmasının kapılarının aralanmasıdır.

CHP’nin sinsi planı DEM’li belediyeler marifetiyle milletin malının terör örgütüne peşkeş çekilmesini normalleştirmektir.

GÖRÜNÜRDE MHP'YE ARKA PLANDA TÜRKİYE'YE OPERASYON

“Normalleşme” tiyatrosunun, CHP öncülüğünde görünürde Milliyetçi Hareket Partisi’ne arka planda Türk milleti ve Türkiye Cumhuriyeti Devletine kurnazca yürütülen bir operasyon olduğu artık açığa çıkmıştır.

Geçmişte olduğu gibi bugün de Türkiye’ye saldırmak isteyenler, hedeflerine öncelikle Milliyetçi-Ülkücü Hareketi koymuşladır.

Çünkü; Ülkücü Hareket Kuva-yı Milliye ruhunun çağımızdaki en net yansımasıdır.

100 yıl önce vatanımızı işgal etmek isteyenler tam da bu sebepten kurşun askerlerini; iftira, yalan ve dolanla Milliyetçi Hareket’in üzerine salmışlardır.

Bu sinsi saldırı; vatan toprağımıza, devletimize ve Türk milletinin istikbalinedir!

Sinsi operasyonun sahipleri şunu iyi bilsinler; Milliyetçi Hareket Partisi geçilmeyecek, Türkiye Yenilmeyecektir!

Cumhur İttifakı, büyük Türk milletinin istikbaline sonuna kadar sahip çıkacaktır.

Son olarak şu notu tüm CHP’liler iyi düşünmelidir: Türkiye’de anormal olan tek şey Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün partisi CHP’nin yönetiminin emperyalizmin efendilerine göz kırpması, terör maşalarına avukatlık yapmasıdır.

Özgür bey eğer bir şeyi normalleştirmek istiyorsa öncelikle CHP’yi normalleştirmeye kurucu ayarlarına döndürmeye gayret göstermelidir."

Editör: Haber Merkezi