Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın sosyal medya hesabı üzerinden MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Hüdapar açıklamasının ardından köşe yazısıyla gündemine MHP’yi alan Sözcü Yazarı Rahmi Turan’a tepki gösterdi.

MHP’li Yalçın tepkisinde “MHP düşmanı olduğunu; Ülkücülere hınç, komünistlere sempati duyduğunu manidar surette kanıtlamıştır.”

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın şu ifadelere yer verdi; 

Sayın Genel Başkanımızın Hür Dava Partisi hususunda gerekli açıklamayı yapmış olmasına rağmen; yaşlı çakal Rahmi Turan, kuyruklu yalanlarla dolu bugünkü köşe yazısında, “…millet MHP’ye niye oy versin.” diye iki ayağını dikerek avazını yükseltmiş…

Sanki MHP 54 yıllık bir siyasi hareket değilmiş, MHP’liler ülke yönetiminde söz sahibi olmamışlar gibi iftiralar dizmiştir.

R. Turan denen densiz ve tokmak kafalı bunak gazeteci; MHP’ye haksız suçlamalar içeren yazısını yazarak nasıl bir iğrenç haletiruhiye içinde bulunduğunu, nasıl sicilli bir MHP düşmanı olduğunu; Ülkücülere hınç, komünistlere sempati duyduğunu manidar surette kanıtlamıştır.

R. Turan isimli kendini bilmez densizin, MHP liderinin ülkesi için çırpınmasını tek taraflı ve kendi penceresinden değerlendirilmesi, yanlış ve maksatlıdır. Yaşlı ve bunamış gazetecinin bugünkü satırlarından; sergilenmiş bir kin, düşmanlık, garez ve nefret hisleri taşmaktadır.

Daha öncede ifade ettiğim gibi; Rahmi Turan örneğinde görülmektedir ki MHP düşmanı yazarların alayında ahlaksızlık edepsizlik ve çirkeflik kabuk bağlamıştır.

CHP Erbaa İlçe Başkanı, 'partimiz için değişim kaçınılmaz' diyerek istifa etti CHP Erbaa İlçe Başkanı, 'partimiz için değişim kaçınılmaz' diyerek istifa etti

Çalıştığı gazetelere çıplak kadın resimleriyle tiraj yaptırmakla ünlü “sicilli hayasız” Rahmi Turan’ın, MHP’ye saldırarak elde edeceği hiçbir şey yoktur.