MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

MHP'li Yıldız'ın açıklaması şu şekilde;

Seçim öncesi altılısının genel başkanından, yardımcılarına, danışmanlardan, araştırmacısına, fondaş gazetecisine kadar sümasyonlar, senaryolar, her birinin elinde hesap makinaları ile güçlendirilmiş parlementer sisteme dönülmesi için tek liste halinde seçime girmeleri gerektiğini hesapladılar her zeminde hararetle anlattılar.

Milliyetçi Hareket Partisinin açıklamalarını o dönemde ağızlarını doksan derece açarak şaşkın şaşkın izlediler. Meseleyi kavrayamadan zil takıp oynadılar.

MHP'li Osmanağaoğlu: Kars Belediyesinde dün olduğu gibi yarın da 3 hilal tüm haşmetiyle dalgalanacak MHP'li Osmanağaoğlu: Kars Belediyesinde dün olduğu gibi yarın da 3 hilal tüm haşmetiyle dalgalanacak

Cumhurbaşkanı seçiminin uzak ara kazanacaklarını, dört yüzün üzerinde milletvekili çıkaracaklarını söyleyerek “çak baba” yaptılar. Seçimlerden sonra aynı tipler birbirine çakmadık laf bırakmadılar. güçlendirilmiş parlementer sistem dedikleri şeyi metruk bir yapıya terk ederek olay yerinden uzaklaştılar. Ne anlatıyorsunuz siz…… size kim inanır.?.