Afyonkarahisar'da otomobil şarampole devrildi: 1 ölü, 2 yaralı Afyonkarahisar'da otomobil şarampole devrildi: 1 ölü, 2 yaralı

MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız yazılı açıklamada bulundu. MHP'li Yıldız yaptığı açıklamada:

" Seçimlerde Siyasi Partiler yarışır ancak seçimleri Siyasi Partiler yapar.

Her seçim öncesinde olduğu gibi,seçmen kütüklerini  ve sandık başı işlemlerin takibini yapacak dava arkadaşlarımız arasında koordinasyon aylar önce tamamlandı. Sandık Kurulu üyelerinden ,müşahitlere,itiraz ve şikayet dilekçeleri vermeye görevlendirilmiş  arkadaşlarımıza bölge bölge seçim hukuku ve seçim mevzuatı  seminerleri verildi. Seçimlerle ilgili Yazılı ve görsel materyaller dağıtıldı. Oy Sandıkların bulunduğu her bina için bir hukukçu arkadaşımız hazırlığını tamamladı. Sandık sonuçları “Tek Çatı” sistemimizde toplanmasının hazırlıkları yapıldı.

*Bina Sorumlusu
*Parti müşahidi
*Sandık Kurulu Üyesi ‘nden oluşan sandık görevlileri arasındaki 
İş birliği ilçe başkanları tarafından sağlamaktadır.

Ortak aday çıkardığımız her yerde ,gerek sandık çevresinde gerek sayım döküm işlemlerinde; mevzuata, hukuka aykırı durumlara karşı AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi birlikte hareket edecektir. Türkiye Genelinde 207 bin 899 Seçim Sandığında yedekleriyle birlikte sandık görevlisi 
187 bin 670 arkadaşımız görev yapacaktır.  Seçmen iradesini etkileyecek her türlü işleme ve eylemleme karşı hukuki tedbirler alınmıştır.
1946 seçimlerini  hariç tutulursa  Türkiye Cumhuriyeti,dünyada seçimleri çok iyi yapan örnek ülkelerden biridir. " ifadelerini kullandı.