Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Samsun Valiliği Bayramlaşma Programı, Şehit Ömer Halisdemir Toplantı Salonunda bugün gerçekleşti. Akşam saatlerinde gerçekleşen törende Vali Orhan Tavlı ve Başkan Halit Doğan, kamu kurum temsilcilerinin bayramını tebrik ederken, sağlık ve sıhhat diledi.

9 yaşındaki Betül 2 yıldır biriktirdiği harçlığını Gazze'ye bağışladı 9 yaşındaki Betül 2 yıldır biriktirdiği harçlığını Gazze'ye bağışladı

Törende  konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan, “Şehrimizin protokolüyle beraber Valimiz Orhan Tavlı ve Büyükşehir Belediyesi olarak herkesin bayramını tebrik ediyoruz. Bayramlar insanların birleştiği, sevinçlerini arttırarak paylaştığı günler. Herkesin bayramını tebrik ediyorum. Allah kazasız, belasız bir bayram geçirmeyi nasip etsin. Trafikteki herkese dikkatli, yavaş bir şekilde araç kullanmalarını tavsiye ediyorum. Gideceğimiz yere yetişiriz ama gidemezsek herkesi üzeriz. İnşallah herkes trafik kurallarına saygılı bir şekilde hareket ederse bayramı daha sıkıntısız bir şekilde geçirmiş oluruz. İnşallah daha nice bayramlara sağlıkla, sıhhatle, tüm dünya olarak barış içerisinde ulaşırız temennisiyle tüm herkesin bayramını tebrik ediyorum” dedi.

Kaynak: İHA