Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, teknik direktörlük için görüştükleri Sergen Yalçın'ın kendilerine olumsuz yanıt verdiğini söyledi.

A Spor'da açıklamalarda bulunan Ertuğrul Doğan: "Şu anda görevde olmayan bazı hocalarla da görüştük. Bazıları takımın şu anki durumundan ötürü gelmek istemedi. Bazıları ise çok ciddi paralar talep etti. Ben buraya gelirken bazı şeyler söylemiştim. Trabzonspor'un ekonomik gerçeklerinden bahsetmiştim. Benim bir teknik direktöre 5 milyon euro vermem mümkün değil." dedi.

Filenin Sultanları Sırbistan'ı 3-1 Mağlup Etti Filenin Sultanları Sırbistan'ı 3-1 Mağlup Etti

Sergen Yalçın ile görüştüklerini ancak kendisinin şu anda takım çalıştırmak istemediği yanıtını verdiğini ifade eden Ertuğrul Doğan, "Şu anda görüşmelerde ciddi aşamalara geldiğimiz teknik direktörler var. Sergen Yalçın şu anda takım çalıştırmak istemediğini söyledi. Slaven Bilic ile menajerler vasıtasıyla görüşmemiz olduğu doğrudur. Başka isimlerle de görüşüyoruz. İlerleme kaydettiğimiz isimler var. Trabzonspor'u başarıya ulaştıracağına inandığımız bir hocayı göreve getireceğiz" diye konuştu.