Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Canan Kaftancıoğlu’na sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösterdi. 
Yıldırım’ın “Çocuklarınızı CHP’ye özellikle Canan Kaftancıoğlu gibi DHKP/C teröristlerle yatıp kalkanların olduğu yere göndermeyin” sözlerine alınan Kaftancıoğlu, Yıldırım’ı dava edeceğini söyledi. 

Yıldırım da Kaftancıoğlu’na sert sözlerle cevap verdi.

“ÇOCUKLARINIZI KAFTANCIOĞLU GİBİ, TERÖRİSTLERLE YATIP KALKANLARIN OLDUĞU YERE GÖNDERMEYİN”

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, terörist sevici Canan Kaftancıoğlu'na, “Çocuklarınızı CHP'ye özellikle de Canan Kaftancıoğlu gibi DHKP/C teröristlerle yatıp kalkanların olduğu yere göndermeyin. Çocuklarınız karşınıza asker ve polise silah sıkan terörist olarak çıkar” sözleriyle tepki göstermişti. 

Yıldırım’ın sözlerinin ardından Her fırsatta “Katil devlet” sloganlarıyla devlete ve millete olan düşmanlığını göstermekten çekinmeyen Canan Kaftancıoğlu, Yıldırım’ı dava edeceğini söyledi.

YILDIRIM’DAN SERT ELEŞTİRİ: SARI TORBA FOBİSİ DÜNYA GÖRÜŞÜNÜZÜ DEĞİŞTİRMİŞ

CHP Erbaa İlçe Başkanı, 'partimiz için değişim kaçınılmaz' diyerek istifa etti CHP Erbaa İlçe Başkanı, 'partimiz için değişim kaçınılmaz' diyerek istifa etti

Yıldırım, Twitter hesabından “Mahkemeye vermenize ve yüce Türk adaletine güvenmenize çok sevindim. Eski dönemde olsaydı haklarınızı ya dağa çıkarak ya da asker ve polisimize taş-kurşun atarak arardınız. Belli ki, SİHA ve İHA’ların yarattığı "Sarı Torba" fobisi sizin de dünya görüşünüzü değiştirmiş!” ifadeleriyle Kaftancıoğlu’na tepki gösterdiği cevap ile CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu’na sosyal medya hesabından yazdı.