MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir'den, Abdülkadir Selvi’ye sert tepki! MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir'den, Abdülkadir Selvi’ye sert tepki!

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'nın, il başkanlarına yönelik eğitim programı başladı. Program kapsamında, Ülkü Ocakları il başkanlarına “Milliyetçi-Ülkücü Hareket ve MHP’nin Tarihi Hakkında Notlar” Küreselleşme, Siyasal İletişim ve Liderlik” ve “MHP’nin Adalet, Hukuk, Demokrasi Anlayışı ve Bu Alanda Önemli Katkıları ” hakkında sunumlar gerçekleştirildi.

MHP Parti İçi Eğitim, Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığının koordinesinde yapılan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'nın, il başkanlarına yönelik eğitim programı başladı.

Semih Y

Ülkü Ocakları İl Ocak Başkanları Eğitim Programı kapsamında “Milliyetçi-Ülkücü Hareket ve MHP’nin Tarihi Hakkında Notlar” oturumu MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Edip Semih Yalçın tarafından gerçekleştirildi.

Zuhal T

Bir diğer oturum, MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Zühal Topçu tarafından gerçekleştirildi. Topçu  “Küreselleşme, Siyasal İletişim ve Liderlik” konuları hakkında konuşma yaptı.

G Ochk Lf W Y A Ax L Cf

“MHP’nin Adalet, Hukuk, Demokrasi Anlayışı ve Bu Alanda Önemli Katkıları ” oturumu MHP MYK Üyesi, Siyaset ve Liderlik Okulu Koordinatörü Doç. Dr. Turan Şahin tarafından gerçekleştirildi.

Kaynak: AA