YILAN DELİĞİNE SOKULAN ÇOMAK

Bu haber 13 Mayıs 2018 - 12:59 'de eklendi.

24 Haziran seçimleri FETÖ' nün can damarlarını beslemek için değil, kurutmak için yapılmaktadır.
Oysa birkaç benzemezden bir araya gelen oluşum ne yazık ki sadece FETÖ' nün can damarlarını beslemek için ne gerekirse yapmaya devam etmektedir. Aynı zamanda PKK bölücü terör yapılanmasına da moral ve motivasyon aktarmaktadır!
Devletimizin beka meselesine duyarsızlık bir yana, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için Türk milletinden onay alan Cumhur İttifakı hasımlığını her şeyin üstünde gören garip ve zavallı bir anlayış zıplayıp durmaktadır!
Bu anlayışı MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli "Pensilvanya ve Kandil arasına sıkışmış Siyaset Bezirgânları" olarak tanımlamış ve 24 Haziran seçimlerinde Türk milletinin gereğini yapacağını ifade etmiştir.
Gerekenin bir an önce yapılması için seçimlerin en erkene alınması imkânı; fitne ve fesattan, terör destekçilerinden, emperyalist işbirlikçilerden ve geriye dönüş mangacılarından biran önce kurtulmak için mutlaka değerlendirilmelidir.
Dünlerde bizimle yürüdüklerini sandıklarımız, bu nedenle itibar ettiklerimiz kerameti kendilerinde görmüşler ve bizlerce malum sebeplerden dolayı başka yollara düşmüşlerdir!
Gerçek niyetleri ortaya çıkmış, itibarları tükenmiş, Türk Milliyetçiliği Fikir Hareketi ve Büyük Ülküler ile hiçbir ilgi ve alakaları kalmamıştır.
Ne 15 Temmuz Hain Darbe Teşebbüsü, ne Türk Devleti'nin hedef alınması, ne de bölücü PKK terörünün tuzakları, pusuları, katliamları, bu, yoldan ve izden sapanların umurunda olmamıştır!
Tek hedefleri MHP, Lideri Sayın Bahçeli ve Büyük Ülkülerin yılmaz yürüyüşçüleri olan Milliyetçi- Ülkücülerdir.
Bu uğurda, ilk fırsatta PKK'nın siyasi ayağı olan HDP'nin Cumhurbaşkanı adayı Demirtaş'ı ziyaret eden; Hakkari'de "Kürtlerle barışmak" gibi kasıtlı ifade kullanan CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile rahatlıkla kol kola girebilmişlerdir!
Türk Devleti'nin asli vatandaşı olan, her biri en üst seviyede vatansever Kürt kökenli vatandaşlarımızla sanki düşmanlık varmış da sıra barışmaya gelmiş gibi bir izlenim veren İnce'nin amacı bellidir!
Ama malum bu kafa ile kol kola olan yeni yapılanmanın maksadı nedir?
Keza, SP'nin genel başkanı Karamollaoğlu'nun Demirtaş ve PKK açılımı seviciliği de bu münasebetle dillere düşmüştür!
Diğer koluna girdiği bu yarım kalan PKK açılımı taşeronluğuna soyunanlarla olan beraberliklerini acaba nasıl ve hangi sebeplerle izah edebileceklerdir?
İP'e gönderilip, tekrar CHP'ye döndürülen sözde milletvekilleri üzerinden CHP'nin milli irade ve demokrasiden ne anladığı da ortadadır.
Bütün bu garip çirkinlikler devam ederken, milli iradenin karşısında ittifak oluşturmak isteyen zoraki birliklerin tek amacı Cumhur İttifakı karşıtlığıdır!
MHP Lideri Sayın Bahçeli'nin "FETÖ' nün siyasi ayağı var da seçmen ayağı yok mu?"  sorusu neden bu kesimde bomba etkisi yapmıştır?
Bazı sözde ekonomi yorumcularının mevcut ekonomik problemleri daha ağır ve çözümsüzmüş gibi gösterme gayretleri de Sayın Bahçeli'nin vurguladığı gibi tamamen vatandaş üzerinde çöküntü etkisi yapmak için kasıtlı karşıt hamlelerdir!
Bu sözde yorumcuların, Türkiye'ye ekonomik baskı uygulamak isteyen emperyalist dış odakların içimizdeki tetikçileri olduğunu bilmek için kahin olmaya gerek var mıdır?
Sayın Bahçeli gerçekten de yılan deliğine çomak sokmuştur. Hem de öylesine sokmuştur ki yılanların "sıssss" ları ortalığı kaplamış, malum dört benzemez korosunda, Pensilvanya ve Kandil havalarına dökülmüştür.
Her şey ortadadır. Kuzey ve Güney Kore'nin birleşmesine mesai harcayan ABD neden Türkiye'yi bölmek istemektedir?
Yıllar önce doğusu ile birleşen Almanya neden Türkiye'nin bölünmesine yatırım yapmaktadır?
Hıristiyan âlemi, mezhepler savaşını geride bırakmışken neden Ortadoğu'da İslam dünyası bir mezhepler savaşına sürüklenmektedir? ABD'nin yeni planı olan Suudi Arabistan öncülüğünde, BAE ve Mısır katılımıyla kurulmak istenen "Sünni İslam Ordusu" da ne demektir, amacı nedir, kime ve neye hizmet edecektir?
Hala beka meselesini anlamayanlarla, seçimlerin neden erkene alındığına aklı yetmeyenlerle ya da anlamak istemeyenlerle ne yürünecek yol ne de bölüşülecek ülkü elbette olamaz!
Ve sadece yufka yüreklilerle değil, korkak, cesaretsiz, haksız, hadsiz ve çıkarcı karakterlerle de çetin yollar aşılmaz!
24 Haziran'daki kutlu yol "Cumhur İttifakı" yoludur. Yolu, bahtı, şansı açık olsun bu yolda yürüme azmi, cesareti ve kararlılığı gösteren yüreklerin…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.