İçişleri Bakanlığı mensuplarından Ahmet Kürşat ÇANAK, Ak Parti çatısı altında Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinden Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Sandıklı'nın Ankara’da temsilcisi olarak bilinen ÇANAK, yaptığı açıklamada ilçesine hizmet etmek ve kalkınmaya katkı sağlamak amacıyla Ak Parti'den Belediye Başkanlığı için aday adaylığına başvurduğunu belirtti. Kendisini bu önemli göreve layık görenlere ise teşekkür eden ÇANAK, "Sandıklı'yı daha yaşanabilir, daha modern bir ilçe haline getirmek için var gücümle çalışacağım. Halkımızın desteğiyle birlikte güzel projelere imza atacağımıza inanıyorum" dedi.

MHP'li Özdemir: Göklerini koruyamayan uluslar yarınlarından asla emin olamazlar MHP'li Özdemir: Göklerini koruyamayan uluslar yarınlarından asla emin olamazlar

Ak Parti içerisindeki süreçte de geniş bir destek bulması bekleniyor. Sandıklı halkının ve partililerin merakla beklediği seçim süreci, Ahmet Kürşat ÇANAK’ın projeleri ve halka yönelik vaatleriyle daha da renklenecek gibi görünüyor.