Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Adaleti, merhameti ve ahlakı merkeze alan bir inancın, şanlı bir tarihin çocuklarısınız Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Adaleti, merhameti ve ahlakı merkeze alan bir inancın, şanlı bir tarihin çocuklarısınız

Etkinlik organizatörlerinden Mehmet Burak Torun ve Onur Metin Şavluk konuşmasında ödül alan basın mensuplarını tebrik etti.. 22 Haziran 2024 gecesi Ankara Hilton Garden Otel'de düzenlenen 'Beauty Of Turkey 2024' Ödül Töreni, basın mensupları ve iş insanlarının katılımıyla gerçekleştirildi. Törende medya dünyasının başarılı isimleri ödüllerine kavuştu.

Geceye damgasını vuran ödüller arasında, Yılın Haber Müdürü Aybala Girgeç Derviş, Yılın Programı ödülü Hariciye (Ecem Toplar), Yılın sosyal medyada en iyi çıkış yapan muhabiri Yiğitcan Aydın, ve Yılın İnternet Editörü Ümit Aydın oldu.

Ödül töreni, başarılı isimlerin ödüllendirilmesiyle birlikte, medya ve iş dünyasından önemli katılımcıların bir araya gelmesiyle dikkat çekti. Gece, ödül sahiplerinin teşekkür konuşmaları ve ardından düzenlenen kokteyl ile son buldu.

Bt

Editör: Haber Merkezi