Cumhur İttifakı Kars Belediye Başkan Adayı Ötüken Senger, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok ile Görüştü

Cumhur İttifakı'nın Kars Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ötüken Senger, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ittifaklarının Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok ile bir araya geldiğini duyurdu. Senger, görüşme sonrasında birbirlerine başarı dileklerinde bulunduklarını ve seçim sonrasında Kars Belediyesi'ne destek sözü aldıklarını ifade etti.

Sosyal medya paylaşımında, "İttifakımızın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Turgut Altınok başkanla görüşerek birbirimize başarılar diledik ve seçim sonrasında Kars Belediyesine destek sözü aldık." şeklinde ifadeler kullanan Senger, ittifaklarının birlikteliğini vurgulayarak, seçim sürecinde işbirliği ve dayanışma içinde olacakları mesajını verdi.

Bakan Koca: Depremde ikinci kattan atlayıp ağır yaralanan kişi hayatını kaybetti Bakan Koca: Depremde ikinci kattan atlayıp ağır yaralanan kişi hayatını kaybetti

Bu görüşme, Cumhur İttifakı'nın Kars'ta güçlü bir birlik içinde olduğunu ve farklı belediyeler arasında dayanışma ve koordinasyonunun sağlandığını gösteren önemli bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

Editör: Haber Merkezi